Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Esély lehet arra, hogy szexelé...

Esély lehet arra, hogy szexelés azaz baby gyártás után mindig wc-re kell mennem és ki pisilem és nem maradok terhes?

Figyelt kérdés
2007. okt. 31. 22:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
82%
a sexeles es az altalad baby gyartasnak titulalt dolog nem mindig egy es ugyanaz.sexelni lehet b.gyartas nelkul is,de babat nehezebb sexeles nelkul.ha mar annyira nagylany vagy hogy sexelsz vagy babyt szeretnel gyartani,tudhatnad hogy a spermium ami beled megy nem a hugyholyagodba megy.kipisilni pedig csak vizeletet,vagyis a holyag tartalmat tudod.ha ki is folyik nem jelenti hogy az az egy amelyik a legerosebb es leggyorsabb nem marad bennt.tehat maradhatsz terhes.ha nem az a cel vedekezz,(ne pisilessel)ha az aterved pihenj legalabb fel orat es csak utana pisilj.
2007. okt. 31. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
A sperma (mint elöttem irták) NEM a holyagba meg, és ha ki is folyik valamennyi, sok spermium ottmarad és elindul az útjár, hogy a baba megfoganjon. de még azt sem tudod, hogy a hójag és a hüvely között mi a különbség, akkor inkább nőlj fel, és csak utánna "gyártsatok" babákat. és a gyereket nem ugy kell kezelni, mintha egy gépi folyamat lenne. remékem viccvolt ez a kérdés.
2007. nov. 1. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%
A lényeg az, hogy nem a hüvelyből pisilsz. Így ha sperma jön ki, az nem azért jön mert pisiltél. Hanem mert egy része mindig távozik szex után, de a többi bennmarad, hogy tegye a dolgát. üdv
2007. nov. 1. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

A pisi a vesédből jön a húgycsövedből!

A sperma ami beléd ment az hüvelyen keresztül történik!

A kettőnek semmi köze egymáshoz!Simán terhes lehetsz ha pisilsz ha nem!!!

2007. nov. 1. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
a hugyholyag a a hugycsovel van osszekottetesben.a vizelet ezen keresztul tavozik.a spermium a huvelyen keresztul tavozik ott ahol be is ment.nem hiszem hogy a te pasidnak olyan vekony van hogy a hugycsovedbe dugja,mert maskepp nem tudnad kipisilni.es ha a cingar kukis pasid a csovedbe megy a baba a hugyholyagodban kene hogy fejlodjon,miert van mehed szerinted?dragam te pisilheszt kakilhatsz hanyhatsz ha a huvelyedbe ment es jo idoben akkor lehetsz terhes.szivbol kivanom hogy ne legyel mert neked meg iskolara tanulasra van szukseged es a legkevesbe sem babara.jo lenne elobb megismerni sajat tested es csak utanna foglalkozni babaval.es mit gondolsz a legyartott bebi a fenekeden jon ki mikor kakilsz?vagy azt tudod esetleg hogy hol?kislany vagy de a f....-ra mar nagy szukseged van,buszke lehetsz magadra egy ilyen kerdes utan!
2007. nov. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
73%
Szórakozol? Ha nem akkor irány a könyvtár!!!!
2007. nov. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ajjaj!Hany eves vagy?Bar hogyha mar szexelsz nem lehetsz annyira fiatal?Csak buta!Vedd elo a Biologia 6. osztalyos konyvedet es tanulmanyozd!
2007. nov. 2. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
67%
Szerintem nem őt kellene bántani , hanem a drága anyukáját aki nem mesél neki erről, és nem kérdezte ki biológiából!!!
2007. nov. 2. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
100%
Te idióta, hogy pisilnéd már ki én nem értem1-2 ember, hogy lehet ennyire buta és tudatlan, szerintem az ilyen még ne szüljön mert szegény gyerek feneke helyett a fejét pelenkázná be!!!!!!!!!!!!!!!!4
2007. nov. 9. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Az előző hozzászólóknak! Szerintem nem kéne ennyire otrombán válaszolni, még ha ez a véleményed is, akkor inkább ne írj, hiszen itt megértésre és segítségre vágynak az emberek és talán ezért nem kérdezteék még meg senkitől amit akartak, mert tartottak az ilyen és hasonló válaszoktól! Szerintem tisztában van vele, hogy a sperma nem a húgycsőbe megy, hanem a hüvelybe, csak egyszerűen kíváncsi volt rá, hogy mondjuk a szimpla gravitáció miatt pisilés közben kifolyik-e minden sperma, ami megtermékenyíthetné.
2007. nov. 11. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!