Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ma derült ki hogy terhes...

Ma derült ki hogy terhes vagyok, aminek nagyon örülök! Lehet valami baja a babámnak?

Figyelt kérdés
Augusztus 16-án volt az apukám 60 éves, és azóta majd minden nap, persze más vendégekkel ünnepeltük az apukámat. Nem mondom azt hogy napi szinten berúgtam, de jól becsiccsentettem, és szoliban is voltam kétszer is az elmúlt héten. Annyira félek hogy rosszat tettem a babámmal, dehát nem volt tervezett baba, így nem tudtam hogy vigyáznom kell magamra.
2008. aug. 27. 10:05
 1/4 anonim válasza:
76%
Akkor most már tudod hogy vigyáznod kell magatokra! Semmi pia, cigi és szoli! Azért ha mész orvoshoz meséld el a dokinak is, ö biztos válalszt ad a kérdésedre. Egyébként nem hiszem hogy kárt tettél volna a babódban, nyugi!
2008. aug. 27. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Áááá, ilyenkor még nem "belőled" él. De mostmár vigyázz magatokra!
2008. aug. 27. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

-én annak idején bàrban dolgoztam,s igencsak inni kellett egy-egy vendég ha meghivott:(

AKKOR én is terhes voltam,és ma semmi baja a 2 éves babomnak:)))))))))99

de persze màtol hagyj fel minden kàros dologgal.

2008. aug. 27. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi csajok a válaszokat, amióta megtudtam hogy babám lesz már példás életet élek!
2008. aug. 27. 11:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!