Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Igaz lehet az a szóbeszéd...

Igaz lehet az a szóbeszéd hogy a négertől könnyebb therbe esni mert erősebb a spermája?

Figyelt kérdés
2008. aug. 26. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Ez fatális baromság.A négernek a pigmentjei fejlettek, nem a spermái, pont a bőr védekezése miatt....de szerintem ha szerelmes leszel egy négerbe akivel összejössz, akkor lesz alkalmad megtudni.
2008. aug. 26. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Ha igy fogod oket negerezni, garantalhatom hogy egy se fog veled szobaallni, nem hogy meg gyereket vallalni...


Masik dolog, hogy ez a "feher ember" altal rajuk huzott sztereotipia, de hivhatjuk urban legend-nek is!


Szornyu, hogy vannak meg ilyen primitiv emberek. REmelem egy fekete srac se fog az utadba kerulni. Elobb koltozz ki kulfoldre, valami multikulturalis orszagba, mert van meg mit csiszolni a felfogasmododon. Most lehet lepontozni, nem erdekel, de nagyon durva ilyet kerdezni!

2008. aug. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
45%
Meg annyit, hogy az ilyen emberek ilyen ertelmes felfogasa miatt felek hazautazni az afrikai szarmazasu parommal........ Istenem, de jo nogy a legtobbjuk nem ert magyarul, mert a pofamrol szakad le a bor az ilyen buta sztereotipiak (es rosszabbik esetben rasszizmus) miatt....... Ezert olyan a hire Kelet-Europanak nyugaton, mint amilyen.
2008. aug. 26. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
68%
Szerintem ebben semmiféle rasszista megnyílvánulás nem volt. Lehet, hogy a kérdező elgondolkozott azon, hogy esetleg egy négertől szeretne gyereket. Szerintem ennyi erővel mi is megsértődhetnénk, ha lefehéreznek bennünket.
2008. aug. 27. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
47%
Szerintem is csalánra pisilt a válaszolónk. de ebben semmi rasszista gondolat nem volt...
2008. aug. 27. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
29%

Nem lehetne mar vegre elfelejteni ezt a neger szot? Gondolom nem tudjatok, de ok ezt sertesnek veszik. Ezert is irtam a mara torolt hsz-omban, hogy ameddig igy nevezi oket, szoba sem fognak allni vele.


Amugy meg mar irtam, de az is torolve lett, hogy ez egy urban legend, semmmi tobb mint egy a feher ember altal rajuk huzott sztereotipia. Aki kicsit is tanulgatott biologiat altalanos iskolaban, az tudja, hogy nem borszintol, nem rassztol fugg, hogy ki mennyire kepes megtermekenyiteni egy not. Ez egyentol fugg es kesz. Most lehet megint lepontozni, meg torolni a valaszomat. . .

2008. aug. 27. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
43%

Jó lenne ha igaz lenne, mert mi már nagyon szeretnénk kisbabát :)

De sajna ennek semmi köze a bőrszínhez :) 21/L

2009. szept. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:

A kérdésfeltevés eleve rasszista.


Nemcsak azért, mert az n-betüs szót használja, hanem azért is, mert biologiai különbségtevést sugall, ezenkívül általánosít.


A "néger" kifejezés nem hangzik valami jól... A nem bántó, nem rasszista formája a FEKETE.


Javasolnám a kedves válaszolóknak, hogy képzeljék el, hogy egy fekete honfitársunk olvassa a beírásokat és ha bántónak érzik, amit megfogalmazni kivánnak, fogalmazzák át a gondolataikat.

2010. ápr. 15. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!