Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem lettem terhes,...

Megint nem lettem terhes, hogy lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy már megint 28 napot kell várni. VOlt egy missed ab-m, és azóta nagyon szeretnék kisbabát, ő lett volna az első babánk, de most meg nem jön össze, úgy érzem már megőrülök, egy rémálom, mikor megjön!!! Mit csináljak? Az előző baba elsőre összejött most meg már 3.hónapja semmi! Tudom mások évekig próbálkoznak.. de nem értem hogy akkor elsőre összejött, most meg hiába várom, hogy jöjjön a baba...Pedig betartottuk a várakozási időt, amit az orvosok mondtak, és mégsem!!!!Úgy szeretnék kisbabát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 17. 21:27
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 2008 januárjában volt missed ab-m, és azóta nem akar jönni a pici.Nekünk is az első baba lett volna,és nekünk is elsőre összejött.Csak azért írom ezt le, hogy nem vagy egyedül, szerintem nagyon sokan vagyunk igy. Fel a fejjel, majd ha jönni akar úgyis jön! :-)
2010. febr. 18. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!