Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megint nem lettem terhes,...

Megint nem lettem terhes, hogy lehet ebbe beletörődni?

Figyelt kérdés
Utálom, hogy már megint 28 napot kell várni. VOlt egy missed ab-m, és azóta nagyon szeretnék kisbabát, ő lett volna az első babánk, de most meg nem jön össze, úgy érzem már megőrülök, egy rémálom, mikor megjön!!! Mit csináljak? Az előző baba elsőre összejött most meg már 3.hónapja semmi! Tudom mások évekig próbálkoznak.. de nem értem hogy akkor elsőre összejött, most meg hiába várom, hogy jöjjön a baba...Pedig betartottuk a várakozási időt, amit az orvosok mondtak, és mégsem!!!!Úgy szeretnék kisbabát!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
2010. febr. 17. 21:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Sokan mondják itt, hogy amíg görcsölsz rajta addig nem jön a baba.Mi 6 hónapja próbálkozunk, és bár még ez sem számít soknak, azért mindig elkap a sírás mikor megjön.Nem könnyű, de nem szabad elveszteni a reményt, és bízni kell a következő hónapban.Én még ezt a hónapot nem írom le,mert a hétvégére nem várom, de mivel nincs semmi tünetem, így félek reménykedni.

Hidd el eljön a mi időnk is.

2010. febr. 17. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem nyugodj meg egy picit, nézz rá a nagyobbikra, és simogasd meg. Sokunknak még ez sem adatott meg eddig... Örülj annak, hogy már anya lehetsz, hogy a gyermekedről gondoskodhatsz! És hidd el, nemsoká újra babát vársz majd!
2010. febr. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát ha görcsölsz biztos nem sikerül egy darabig....nem ártana egy kis nyugalom kiegyensúlyozottság...na meg az apró trükkök...csípőt magasba szexelés után...kutyapóz.de én a helyedbe egy kis jógával kezdeném.MEg nyújtással.
2010. febr. 17. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Köszi, csak türelmesnek, meg nyugodtank lenni ilyenkor a legnehezebb. Pont ez nem megy, de nagyon köszi, hogy próbáltok bíztatni. Remélem tényleg eljön a mi időnk is. Már megint 28 nap...

A második válaszadónak üzenném, sajnos nekem nincs még babám, az elsőnél missed ab-m volt (elhalt bennem a baba), most meg nem jön össze.. Az orvos is mondta, hogy akinek van már egy babája azért könnyebb feldolgozni, mint így, hogy az első terhességem volt..

2010. febr. 18. 05:20
 5/11 anonim ***** válasza:
Én a legutóbbinál mikor megjött még örültem is neki, már mondtam is páromnak hogy ha akar majd jön és most itt vagyok 7 hetes terhesen.
2010. febr. 18. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Második vagyok, ne haragudj, figyelmetlenül olvastam el, az "előző baba elsőre összejött" megzavart. Talán a tegnapi elszomorító spermavizsgálat nálunk tett figyelmetlenné, bocs még egyszer...
2010. febr. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Szia!


Tudom, nem könnyű, de NE görcsölj rá!

Nekem 2008 novemberében volt egy spontán vetélésem missed abb-al, utána megvártuk a 3-4 hónapot majd próbálkoztunk, mert nagyon szerettünk volna kisbabát, minden hónapban megjött. Félév után azt mondtam pármnak, hogy én mstmár nem görcsölök, majd jön amikor akar, aztán következett egy elég stresszes hónap, megint megjött, itt volt az a pont amikor végleg lemondtam róla. Augusztusba, elmentünk pihenni, szórakoztunk, jól éreztük magunkat, ittunk, szexeltünk, nagyon jó hét volt, nem is gondoltunk arra hogy babát szeretnénk, vagy hogy na most van vagy nincs peteérésem, de szeptemberben "elfelejtett" megjönni, én meg teszteltem egy pozitívat!És igen, utólag kiszámolva pont azon a héten volt peteérésem... Most 28 hetes kismama vagyok.

Szóval tudom, hogy nem könnyű, de próbálj meg nem azon görcsölni, hogy mikor kell szeretkezni, mikor kell megjönnie, menjetek el szórakozni ha tudtok, és egymásra figyeljetek, ne a babára, mert addig amíg stresszes vagy nem fog jönni!

Tudom azt is, hogy én könnyen beszélek, de hidd el, sikerülni fog!!!

Mielőbbi babásodást kívánok! Egy veled egy cípőben járt (mostmár) kismama

2010. febr. 18. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem ugyanaz a sztori mint az elöttem szólónak. Szeptemberbe azt mondtam "jó, majd jövöre lesz baba" És novemberbe pozitivat teszteltem, el sem hittem:) Amugy 2 évig probálkoztunk. Sok sikert kivánok neked:)
2010. febr. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Tudom, hogy meg kellene nyugodnom, de képtelen vagyok! Nem tudok másra gondolni, mint, hogy elveszítettem a kisbabát, és most nagyon szeretnék! Tudom nem pótolja, de úgy szeretnék egy egészséges kisbabát. Megpróbálok nem gondolni az egészre, csak annyira nehéz...
2010. febr. 18. 16:36
 10/11 A kérdező kommentje:
De köszönök nektek mindent!!!!
2010. febr. 18. 16:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!