Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha az ondó...

Lehetek terhes, ha az ondó csak a nemi szervemre cseppent?

Figyelt kérdés
2007. okt. 31. 17:55
 1/5 anonim ***** válasza:
53%
Nem. Azért elég hosszú útat kell még ugyis megtenni a spermiumoknak ha a hüvelybe megy nemhogy így! Sztem ne aggódj!
2007. okt. 31. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
53%
Szerintem se aggodj....egyeseknek akkor se jon be egyhamar amikor "direkt" modon csinaljak...csekely az esely a te esetedben, mondhatni nem letezo.
2007. okt. 31. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
53%

Ne aggódj biztosan nem.

Jóval beljebb kell kerülnie ahhoz, hogy terhes légy, sőt még az sem biztos, hogy elsőre bejön.

2007. okt. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

De igen, lehetsz terhes. Kicsi az esélye, ded volt már iylenre példa. Ha az ondó bármilyen módon bejuthat a hüvelybe, fennál az esélye.

De nem nagy esély

2007. okt. 31. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
72%
jajjj miért vtok ien izék??? nem kell félned én is jártam már így és nem lehetsz terhes!!! NEM LEHETSZ TERHES KIZÁRT!!!!! ne aggódj a nőgyógyászom és más nőgyógyászok is azt állítják h csak akk lehetsz terhes ha a hüvelybe is belement az ondó úgyhogy nyugodj meg de ha nem vagy anny fiatal akk én a helyedben csináltatnék egy tesztet h nyugodtabb legyek de ez már a te dolgod nah cuppyka:)
2008. febr. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!