Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki babás, akkor a (nem...

Ha valaki babás, akkor a (nem várt) mensi előtt pár nappal van valamilyen folyása? Milyen?

Figyelt kérdés
Mik a tapasztalatok? Eléggé eltérő véleményeket olvastam ezzel kapcsolatban..
2008. aug. 26. 14:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Valakinek van folyása (fehér, testápoló szerű), valakinek pedig nincs. Szóval egyénfüggő a dolog.
2008. aug. 26. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bármilyen lehet, kiv. a vizes, mert akkor meg fog jönni.
2008. aug. 26. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Szóval akkor ha semmilyen folyás nincs, az nem jelenti azt, hogy meg fog jönni?
2008. aug. 26. 16:35
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nincs semmilyen folyás attól még lehetsz terhes, ez nem törvényszerű. Bár mensi előtt általában mindig van folyás,habár ez is egyénfüggő, de szerintem reménykedhetsz:)
2008. aug. 26. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Szia.

Hát nekem mensi elött egy héttel volt nyálkás folyásom és ez kitartott végig...Terhes voltam..

2008. aug. 26. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
nekem feher testapoloszeru van egy hete es ma kiderult terhes vagyok!!!!!puszi
2008. aug. 26. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem nem volt folyásom, és van egy pozitív tesztem:)
2008. aug. 26. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ez nagyon egyénfüggö. Nekem a nem várt menzi napjáig vizes folyásom volt és csak azon a napon lett tesápolószerü fehér folyásom amikor a nemvárt menzi napja volt. Én is el voltam keseredve, mert nagyon sok helyen olvastam hogy a vizes folyás tuti menzi elöjele, dehát nálam sem így volt, szóval bármi lehet. Azért szurkolok neked, puszi!
2008. aug. 27. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, és a bíztatást :-)
2008. aug. 27. 10:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!