Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nem várt előtt vagyok 2...

Nem várt előtt vagyok 2 nappal. Megvagyok fázva és nem érzem jól magam. Szerintetek vehetek be valamilyen paracetamolos tablettát?

Figyelt kérdés
2009. szept. 17. 16:47
 1/6 anonim ***** válasza:
Ezt szerintem orvostól kéne megkérdezned, mert szerintem itt senki nem tudja a választ. De ha nem vagy olyan szarul, akkor inkább ne vegyél be semmit.
2009. szept. 19. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Paracetamolt tartalmazó dolgokat nem lehet elvileg. Gyakorlatilag viszont én is szedtem pár napot (Neocitran) amikor már tudtam, hogy baba van (mert akkor még nem tudtam, hogy nem szabad). Szerencsére nincs baj belőle. Szerintem még megpróbálhatod de ne túl sokat! Hátha van ott VALAKI...
2009. szept. 19. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Szerintem meg paracetamolost szabad, anno én 10 hetes voltam mikor panadolt vettem be, gyógyszerész javaslatára ,és most szoptatás mellett is ezt adták. De azért kérdezz meg egy hozzáértőt (orvost, gyógyszerészt) mielőtt beszeded. És szerintem akkor is csak a legvégső esetben, egy szemet.
2009. szept. 19. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Na???Megjött vagy sem?tESZTET ESETLEG CSINÁLTÁL MÁR?íRD MÁR MEG LÉCCI,ÉS HOGY MIT ÉRZEL TESTILEG?Én keddre nem várom...
2009. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Végül nem vettem be semmit, és már jobban érzem magam. Tesztet ma csináltam, tegnapra nem vártam, de sajna - lett. De még nem jött meg. Bizakodom még. Utolsó ird meg majd, hogy mi lett! :-)
2009. szept. 20. 11:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy nem érzek most semmit. Eddig volt hasszurka, megjön érzés, most meg semmi. Neked?
2009. szept. 20. 11:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!