Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Méhen kívüli terhességem volt...

Méhen kívüli terhességem volt tavaj június végén. Lehetséges, hogy mégegyszer méhenkíüli babám van?

Figyelt kérdés
Pénteken, azaz22-én a teszt pozitívat mutatott. terhesség előjelei és a mensi 3 napos késése miatt végeztem el. Párommal együtt voltunk másnap de-tt, s du-ra rózsaszínes folyásom lett, kisebb görcsökkel. Aztán a barnás folyás és mai napig tart. Az orvosom holnapra tudott csak időpontot adni. Már tiszta ideg vagyok!!
2008. aug. 26. 12:01
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt ilyen folyásom, de nem volt méhen kívüli a baba. Azért gyógyszert írtak fel, hogy megmaradjon a terhesség. Én viszont egyből szaladtam a kórházba az ambulanciára! Ne várd meg szerintem a holnapot, minden óra számíthat. Az orvosod is meg fogja érteni, hogy ügyeletre mentél ilyen panaszokkal. Az enyém is megértette és azt mondta, jól tettem.
2008. aug. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyors választ! Az az igazság, hogy tavaj azonnal mentem, majd hazaküldtek, hogy csak mensim van, hiába mentem vissza 3szor. Aztán már életveszélyesen kerültem be egy hét múlva. Most szombaton nagyon fontolgattam, menjek-e de aztán a párommal úgy döntöttünk fekszem egész napokat aztán...de tökéletesen igazad van! Du bemegyek a kórházba, legfeljebb hülyének néznek megint. :(
2008. aug. 26. 12:12
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Megint én vagyok. Ne érdekeljen, mit gondolnak, Te és a Babád vagytok a legfontosabbak! Nekem sem ok nélkül írtak fel gyógyszert. (UTROGESTAN a neve)
2008. aug. 26. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Én is kaptam utrogestant, ez valószínű a beágyazódás miatt lehet , mármint a tüneteid, egyenlőre ne aggódj, csak pihenj sokat.

A méhen kívülit nem tartom valószínűnek, bár te sajnos tudod mihez hasonlítani, de annak nem ilyenek a tünetei nem? Van rossz görcsös tünete, sokaknak van ilyen tünet , amikor a baba kapcsolodik a méhfalhoz egy két hajszálér sérül és ez okozhat ilyet, ha lassan ürül akkor barnára színezi a folyást.

2008. aug. 26. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Tényleg így van, és valóban ezt kell tenni minden olyan helyzetben ami nem normális ugyi. Csak az a szomorú, hogy orvosék ezt sok esetben "hisztinek" veszik. S utána mikor kiderül, hogy mégis nekem volt igazam, sem kérnek bocsánatot, csak valamilyen kimagyarázó szöveget. No és persze egymást is nagyon védik. betegként sosem tudhatod mikor cselekszel helyesen!
2008. aug. 26. 13:08
 6/10 A kérdező kommentje:
A tüneteim azóta hasonlítanak a tavalyi terhességre, mióta szeriztünk a párommal. Rózsaszínes folyás, majd barnásba, volt egészen sötét is, és egyszer darabos is. Ezek intenzitása eltérő. Van mikor egyáltalán nincs semmi , akár fél napig, s van hogy egy pecsétnyi összejön míg hazaérek sétában. a görcsök nem hasonlítanak arra az erős görcsre ami erős vérzéssel is járt a méhenkívülinél, de tavaly pont így kezdődtek tüneteim. Sokat pihenek, rengeteget alszom, gyalog járok nem biciglivel ahogy egyébként. Nem nagyon bírnám elviselni ha megint kiderülne....délután bemegyek a korházba és megint megpróbálom komolyan elhitetni velük, hogy valami nincs rendben! Köszönöm mindenkinek a választ! Majd megírom mi az eredmény!
2008. aug. 26. 13:15
 7/10 anonim ***** válasza:
Na, mit tudtál meg? Remélem minden oké!
2008. aug. 26. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:

Szasztok! Ne haragudjatok a kései válaszért, de csak most jutottam nethez. Kiderült, hogy bevérzésem van a petezsák mellett, (haematoma) ami veszélyezteti a terhességet, így feküdnöm és sokat pihennem kell. Ekkor voltam 5 hetes. Egy hét múlva újra vizsgáltak ahol már a szívverés is látható volt! Csak vitamint kaptam, megnerótot, és rutascorbint. Később e vitamint is. 10. héten kellett voolna mennem újabb vizsgálatra, de előtte egy nappal vérezni kezdtem erősen és még aznap éjjel részlegesen el is vetéltem, így művi kaparást végeztek el rajtam. Rettenetes!

3 hónap múlva újra probálkozunk! Köszi mindenkinek a bíztatást és ha netán vki olvassa ne ijedjen meg mert ez egyedi, illetve én is megemésztem és reménykedem a következő már sikeres lesz!

2008. okt. 7. 15:35
 9/10 anonim ***** válasza:
Nagyon sajnálom :( Minden nap vártam a jelentkezésed.
2008. okt. 8. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nagyon Kedves! Talán 3 hónap múlva ismét találkozunk! Szia!
2008. okt. 9. 14:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!