Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 6 hónapja próbálkozunk, de...

6 hónapja próbálkozunk, de még nem jött össze! Valami baj van?

Figyelt kérdés
Mennyek orvoshoz, van igaz az, hogy majd akkor jön ha jönni akar?Ne erőltessem?
2008. aug. 26. 10:52
 1/8 anonim ***** válasza:
Ne görcsölj rajta szerintem, ha akar, majd úgy is jön a baba. Én két éve nem szedek fogamzásgátlót, s most júniusban becsúszott a baba. Úgy tudom az orvosok is csak akkor foglalkoznak vele,ha egy évnyi próbálkozás után sem jön össze. Azért szorítok! :)
2008. aug. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Van benne valami!te sem nagyon foglalkoztál már a baba témával?csak úgy összejött?
2008. aug. 26. 11:16
 3/8 A kérdező kommentje:
neked volt vmi orvosi vizsgálatod?
2008. aug. 26. 11:26
 4/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Emlékszem, hogy mikor én teherbe akartam esni, engem is az 5. hónap próbálkozás után kezdett kétségbe ejteni a dolog. De ne aggódj! Tényleg csak egy év után érdemes elmenni ezzel a problémával dokihoz, addig csak nyugalom, ne görcsölj rá! (Nekünk a 7. hónapban sikerült, aztán a másodikkal első nekifutásra)

2008. aug. 26. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
de te teljesen egészséges voltál?én voltam vele dokinál!3 honapig irnom kellett ha megjött hogy milyen erősségü és hogy mennyi a hőm!most kellene vissza mennem de nem merek mert nem tudom ,mit mond!lehet várnom kéne még.mielőtt elmentem volna dokihoz teljesen rendszertelen volt, miután elmentem csak ugy magátol percre poontosan jön meg
2008. aug. 26. 12:44
 6/8 anonim ***** válasza:
Utána percre pontsan megjött? :-) Nekem pusztán a pecsételő vérzésem múlt el attól, hogy láttam minden rendben odabent és működik megfelelően a petefészkem és a méhem is gyönyörű. :-) Én féléva hagytam abba a gyógyszert, már akkor se vigyáztunk, de mondhatni élesben ez a 3. hónap hogy próbálkozunk. Szerintem ne idegeskejd, gondolj szeretettel a babára és jönni is fog!
2008. aug. 26. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én ajánlanám, hogy 1 hónapig szedj Elevitet és dolgozzatok rajta. Nekünk úgy néz ki bejött, szombaton volt egy pozitiv tesztem:) Szorítok!
2008. aug. 26. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Gratulálok!!!!!!!!!!!!!!!!Ha szednék elevitet akkor gyorsabban összejönne?Miből gondolod?
2008. aug. 27. 11:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!