Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe eshetek-e a menstruáci...

Teherbe eshetek-e a menstruációm alatt? Illetve egy napig volt vérzésem, azután elmúlt, de azalatt nem védekeztem szex közben! Mennyi az esélye, hogy "megtörtént a baj"?

Figyelt kérdés
A menstruációm egy héttel korábban jött meg, ezért a barátommal nem védekeztünk szex közben, ez a ciklusom első napján történt, másnapra azonban nem jelentkezett a vérzés. Az 1. nap sem volt erős, épphogy pár csepp vér. Természetesen az aktus után hüvelyöblítés, stb. megtörtént, de hogy most teherbe eshettem-e vagy sem? Lehet-e, hogy a stressz miatt volt a vérzés (elég problémás hetem volt. ), és emiatt hittem azt, hogy megjött, illetve hogy hirtelen leadtam 2 kg-t (teljesen normális testalkatom van, se túlsúlyos, se kórosan sovány)? Lehet, hogy mégis teherbe eshetek?
2008. aug. 25. 22:44
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

akármikor teherbe eshetsz, nem csak akkor a havi 2 napban amikor elvileg peteérésed van. még menstruáció alatt is előfordulhat úgynevezett spontán peteérés, ezért is hülyeség a számolásos védekezés.

de ha ez neked iyen trauma vegyél be egy 72órásat, vagy sétálj el orvoshoz. mi itt az oldalon nem látunk be a méhedbe.

2008. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
83%
SZia! sajnos sztem van rá esély.. nem vagy felfázva? nekem akkor vérzett de csak kiicsit mikor fel foltam fázva... és emiatt késett is a menstruációm.
2008. aug. 25. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Bármikor teherbe eshetsz. Sőt a peteérés jele is lehet a minimális vérzés. Lehet, hogy nekem mesni előtt egy héttel azon a napon volt, amikor egy kicsit véreztél. Bármi lehetséges, de mi nem tudunk biztosat mondani. Írass fel egy 72 órás tablettát, ha még nem késő. Ha késő, akkor csak reménykedhetsz.
2008. aug. 25. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
94%

(Le leszek pontozva, de elmondom a véleményem.)

Annyi ilyen kérdé volt már és lesz is. Miért nem előtte gondolkodtak gyerekek??? Nem vagyunk gépek. Akár mikor lehet egy spontán tüszőrepedésed. Mindíg kell védekezni!!! MINDÍG

Persze, hogy van rá esély, hogy teherbeeshetsz.

Előtte kell gondolkodni vagy írass tablettát, azzal annyit szerelmeskedhetsz amennyit nem szégyelsz.

De ha megveszed a kúpot vagy a gumit még akkor is jobban jártok, mint egy 72 órással vagy ne talán abortusszal. Gondolkodni kell, nem felelőtlenül szexelni, majd utána sírni.

2008. aug. 25. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
45%
Istenem, ezen az oldalon minden 2. kérdés az, hogy teherbe lehet-e esni ekkor meg akkor. És a válasz mindig az, hogy a hónap bármely napján teherbe lehet esni. Ha ennyit nem tudsz, miért szexelsz? Talán olvasgass még egy pár hónapot, évet.
2008. aug. 25. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
utolsó válasz adó...hát te aztán k*va okos vagy!! -.-
2011. máj. 24. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!