Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mit mutat a terhességi teszt?

Mit mutat a terhességi teszt?

Figyelt kérdés
Easy Pregnancy gyorstesztem eredménye: a két ablak közül abban, amiben mindenképpen rózsaszín csíknak kell megjelennie, nagyon halványan jelent meg a csík.....abban az ablakban viszont, ami a terhességet mutatná, ha csík lenne, nem csík jelent meg, hanem erősen (erősebben, mint a másik ablak csíkja) elrózsaszínedett az egész ablak....akkor most ez mit jelent? Elvileg nincs csík, tehát negatív, de mivel olyan erős a rózsaszín ablak, hogy ha lenne csík, akkor sem látnám, lehet pozitív is az eredmény???
2007. okt. 31. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ismételld meg a tesztet. Mert ez igy nem konkrét. De sok sikert neked! Énis várom, hogy tesztellhessek:)
2007. okt. 31. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Húúúúúú, ez elég vad. Vegyél egy másik tesztet és imételd meg. Reméljük babócád lesz. :))
2007. okt. 31. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
66%
Szia! Valoszínűleg nem jól használtad a tesztet. Én is jártam úgyan így és vettem másikat ott egyértelműen kimutatta hogy nem vagyok terhes-azóta már persze sikerrel jártunk!:) Sok sikert!:) egy 18 hetes kismama:)
2007. okt. 31. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
ateszt gyartasi hibas vagy nem jol hasznaltad vegyel egy masikat figyelmesen olvasd el es ismeteld meg.50-50% hogy poz. vagy neg.
2007. nov. 1. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!