Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha a fogamzásg...

Lehetek terhes, ha a fogamzásgátló?

Figyelt kérdés
Japánba utaztam, 30 órás út volt, nem akartam, hogy megjöjjön pont akkor, a dokim is rábólintott arra, hogy ne tartsak szünetet a tablettában, de a mostani szünetben sem jött meg :/ Félek, hogy terhes vagyok. Kezdjem el szedni a következő tablettát az egy hét szünet leteltekor. Az a baj, hogy még 3 nap van hátra a szünetből, és sajnos voltam együtt a barátommal Ha nem jön meg, akkor is kezdjem el szedni, hogy ne legyen gond pl. a tegnapi együttlétből (az egy hetes szünet alatt is véd a tabi, de ha nem kezdem el a következőt, akkor gondolom nem - vagy innentől menjen óvszerrel?)
2015. márc. 17. 02:02
 1/3 A kérdező kommentje:
Két hete, amikor indultam, csináltam aznap reggel tesztet, és akkor negatív volt.
2015. márc. 17. 02:04
 2/3 A kérdező kommentje:
Február másodika óta múlt pénteken telt ée a 2x21 szem, február 28-án reggel negatív teszt.
2015. márc. 17. 02:04
 3/3 anonim ***** válasza:

Március 17-e van. Időszerű lenne még egy teszt.


Egyébként még van 3 napod a szünetből, még megjöhet.

A szünet alatti aktus miatt érdemes elkezdened szedni. Természetesen akkor, ha negatív lesz a teszt.

2015. márc. 17. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!