Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Nagyobb-e a teherbeesés...

Nagyobb-e a teherbeesés esélye ha már szültem egyszer?

Figyelt kérdés
2010. febr. 16. 10:07
 1/8 anonim ***** válasza:
Szia!Ezt ne tudom,de nekem az első baba 6 hónap alatt sikerült és most a második elsőre!Háát lehet,hogy van benne valami!Hmm...21 hetes kismama
2010. febr. 16. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem az első 2hónapon belül megfogant.Most 1éve,hogy nem sikerül a 2.-ik baba:(

2010. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Lehet akkor nem befolyásolja a fogantatást.Csak érdekelne ez a téma,de hát mindenkinél eltérőek a tapasztalatok.

2010. febr. 16. 10:14
 4/8 anonim ***** válasza:

Létezik elsődleges és másodlagos meddőség. Elsődleges akkor, ha a nő még nem esett teherbe, nem szült. Másodlagos akkor, ha már volt terhes és már szült, ilyenkor tudni lehet, hogy a nő képes megfoganni és kihordani a gyermeket, csak most éppen nem jön össze valamiért. De ebben az esetben nagyobb az esély egy újabb gyerekre, mint annak a nőnek, akinek még soha nem sikerült.


Ugyanakkor a korral előrehaladva folyamatosan csökken a fogantatás és a kihordás esélye.


Ezek csak tények, megijeszteni nem akarlak vele. :-) Jó babásodást neked!

2010. febr. 16. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Még 24 vagyok,csak hallottam nagyon sok felől,hogy a következő babára sincs nagyobb esély mint az elsőre,tehát a fogamzó képességet ez nem befolyásolja.

Köszi:)

2010. febr. 16. 11:29
 6/8 anonim ***** válasza:
Én nem tudom a statisztikát, de nekem az lenne a logikus, hogy így nagyobb az esély, mivel a komolyabb testi problémák kizárva, hisz egyszer már sikerült.
2010. febr. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ismerősöm második babája nem akart összejönni, kivizsgálták. Kiderült, hogy a prolaktin nevü hormonja a szoptatás abahagyása után se csökkent, így időleges meddőséget okozott.
2010. febr. 23. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
én 22 évesen szultem eloszor.most 26 vagyok és szeretunk volna mégegy babát,kiderult hogy meddo vagyok ezért nem lehet másik
2010. márc. 21. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!