Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi ideig marad életképes...

Mennyi ideig marad életképes a sperma az óvszerben?

Figyelt kérdés
A párommal együttlétünk alatt óvszerrel védekeztünk, majd úgy ahogy voltunk elaludtunk, szégyen ide, szégyen oda. Reggel úgy ébredtünk, hogy az óvszer bennem maradt és hát amikor eltávolítottam az egész tartalma bennem maradt. Életképes volt-e a sperma, tehát teherbe eshetek-e?
2008. aug. 24. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ilyen formában, testmelegben, akár 24 órát is életben maradnak. Viszont ha az óvszer síkosítójába valami spermiumölő szer volt keverve, akkor egy éjszaka után nem sok esélyük volt. Nézd meg a csomagolást, ha még megvan.
2008. aug. 24. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ, utánanézek.
2008. aug. 24. 21:45
 3/5 A kérdező kommentje:
Nem spermicid sikosító volt rajta. Akkor most várunk.
2008. aug. 24. 22:08
 4/5 anonim ***** válasza:
Legjobb tudomásom szerint az óvszerek belülről spermaölő szerrel vannak átitatva az ilyen balesetek miatt. Síkosító lehet rajta kívülről is, de belülről mindegyik spermaölővel van átitatva. Szerintem nyugis lehetsz, nem lett baj.
2008. aug. 25. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
100%
Na,lett gyerek?
2010. máj. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!