Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha még érzem a jobboldali...

Ha még érzem a jobboldali petefészkemet, szeretkezés közben, akkor még mindig ovulálok?

Figyelt kérdés

Ma vagyok a 18. ciklusnapomon,kb. a 14 naptól érzem a petefészkemet.A 14-15. napon elég intenzíven éreztem.(hapcitól is)

Ha tegnap is együtt voltunk a párommal,és még mindig fáj,akkor még mindig ovulálok?

A folyásomra nem tudok adni,a mindennapos szeretkezés miatt.:)


2010. febr. 14. 08:14
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, vagy még ott van a tüsző és csak nől-nől...

Vagy van egy kis gyulladásod.

2010. febr. 14. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Az ovuláció magyarul tüszőrepedés. A cseresznye méretű tüsző robbanásszerűen megreped, és kilő belőle a pete. Namármost egy pár másodperces folyamat, nem tart napokig. :-)


Nekem sose volt ovufájdalmam, így csak annyit mondhatok, hogy ha még mindig fáj, akkor valószínűleg még mindig nő a tüsző, és nem repedt meg. Biztosat persze hőgörbe mondhatna, azon ugyanis látszik, hogy megrepedt-e már a tüsző, vagy sem. Miért nem méred?


Egyébként hány naposak a ciklusaid? Wz fontos infó lehet.

2010. febr. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!Köszönöm a válaszokat.

28 naposak a ciklusaim,és nem hőmérőzök,mert még most kezdtünk próbálkozni 3-4 hónapja.(már volt 1 spontán korai vetélésem novemberben,az a terhesség elsőre összejött.Remélem megint hamar sikerül.

2010. febr. 14. 15:05
 4/6 anonim ***** válasza:

28 napos ciklusnál még teljesen normális, ha csak a 16. napon van az ovuláció. (Nekem is így volt, mégis sikerült harmadik próbőlkozásra teherbe esnem.) Sajnos görbe nélkül csak találgatni tudok, hogy ha még mindig fájdogál a petefészked, akkor még nőhet a tüsző, és valószínűleg még nem repedt meg.


Egyvalamit javaslok még, ami a folyástól független: a méhszájvizsgálatot. [link] Ovu előtt és alatt a méhszáj nyitott és puha. Ovu után azonban azonnal bezáródik, nehezen elérhető és kemény. Kell hozzá egy kis tapasztalat, mert máséhoz nem hasonlíthatod, csak a magadéhoz. De nekem ez csalhatatlan jel volt: ha a méhszájam kemény volt, abból tudtam, hogy az ovu már megvolt.

2010. febr. 14. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszi a választ.

A hőm ma reggel 37C volt,nem szoktam mérni,csak hébe hóba.Viszont a jobb oldalam még mindig fájt tegnap szeretkezés közben.Tuti,hogy azt éreztem.Remélem tényleg nem vmi gyulladás.:(

2010. febr. 15. 11:03
 6/6 A kérdező kommentje:
Ja,és ma vagyok a 19. ciklusnapomon,és rendszeresek szoktak lenni a ciklusaim,tehát sztem már megvolt az ovum.
2010. febr. 15. 11:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!