Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, ha a fogamzás után...

Normális, ha a fogamzás után 1 hét múlva erős terhességi tünetek jelentkeznek?

Figyelt kérdés

A mellbimbudvaron vérerek, és mellen más területén is halványan látszanak, sötétebb lett a szeméremtestem, erősen viszket a mellem, és főképp esténként esténként érzem, hogy rendkívül feszül és duzzadt a mellbimbóm. Folyásom is híg, pedig ilyenkor már szárazabb szokott lenni. Puffadtságérzetem van a méh területén. Egy héttel ezelőtt a petefészkem mindkét oldala nyilalt, de nem azonos időben. Ovuláció időszaka volt (ekkor szeretkeztünk több napig is, előtte utána). Lehet hogy két petém volt? (lehet ez hülye kérdés volt).

A bemagyarázás szerintem kizárt, mert ezekből több tünetet nem is én vettem észre, hanem a párom.

Segítsetek! Jövő hét után tesztelek. De lehetséges, hogy mégis terhes lehetek? Sosem voltak mensturáció előtt ilyen panaszaim.


2007. okt. 30. 11:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Két petéd az lehetett,de a tüneteket nagyon korainak tartom.

Bár kivételek mindig vannak,az is lehet ikreket vérsz!

Csak győzd kivárni a ciklus vágét!Sok sikert és kitartást!

2007. okt. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
szia.én is éppen ebben a cipőben járok.már 5-napja ezek a tüneteim.ma bejelentkeztem dokihoz.ha gondolod leírom este válaszban,hogy mit mondott
2007. okt. 30. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előttem lévő hozzászólóhoz írok: érdekel mit mondott az orvos!
2007. okt. 30. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

szia.bocs,hogy ilyen későn írok.

voltam a nődokinál,azt mondta,hogy ciszta nincs és gyulladás sem.szóval várjam meg a jövő hetet(szerdát) és kiderül,hogy megjön e vagy sem.ilyen korán nem tud megállapítani semmit.érzett valamit,de nem mondhatja rá,hogy baby lenne.

2007. okt. 30. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Köszi a választ. Nekem is ezt mondta az orvos, hogy várjak, nekem nov. 8-a körül kellene megjönnie. Én szinte tutira érzem hogy terhes vagyok, mert egyre jobban erősödnek a tünetek. Írhatnál e-mailt hogy mi van, mikor akarsz tesztet csinálni meg ilyenek, hogy igaz lett-e a gyanúd. despedit@freemail.hu

2007. okt. 30. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!