Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Laparoszkopia után sikerült...

Laparoszkopia után sikerült valakinek a Baba?

Figyelt kérdés
Két éve már nem sikerül,most megyek laparoszkopiás mütétre,kinek hogy sikerült utána a baba?És mi volt a baj?Köszi
2010. febr. 11. 15:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Nekem december 17-én volt egy laparoszkóposz petefészekciszta műtétem, dermoid cisztám volt (10x10 cm-es, szőrrel, faggyúmirigyekkel telített ciszta). Kb. 8 hónapja próbálkozunk, hogy kisbabánk legyen, júliusban lettem először rosszul a ciszta miatt, de csak októberben derült ki, hogy mi a baj. Elvileg ezzel a cisztával is teherbe tudtam volna esni, van már két gyerekem, mind a kettőt a bal petefészkemben hordtam ki, a ciszta is ebben volt, de elvileg a jobb petefészekben még lehetett volna baba. Remélem most már összejön a harmadik gyerek, a múlt hónapban sajnos pont nem tudtunk együtt lenni peteéréskor, most ovuteszttel figyelem, hogy mikor van peteérésem. A ciklusaim a műtét előtt nagyon rendszertelenek voltak, a műtét óta 27 és 26 naposak.

Miért van szükség a műtétedre? Mi a baj?

2010. febr. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Köszi,és remélem sikerül nektek.

Én sajna két éve nem esem teherbe és petevezeték átjárhatoságim lesz.És maga a mütét milyen volt?Köszi

2010. febr. 15. 14:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!