Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha már kb.8. szor csinálom...

Ha már kb.8. szor csinálom hogy spermás ujjal fel nyulok és csináltam akkor is mikor a legtermékenyebb napjaim voltak hány % esélyem van a teherbe esésre?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
nem értem hogy miért nem benned van orgazmusa a párodnak!?Úgy nagyobb esélyed lenne a teherbe eséshez.
2008. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Teherbe akarsz esni, azért csinálod ezt? Szerintem majdnem ugyanannyi esélyed van, mintha beléd élvezne a párod.
2008. aug. 22. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

egy kicsit szeretnék rá segiteni mert ő még nem szeretne babát,de ha jönne tudom hogy örülne!

Szerintetek sikerülhet?

2008. aug. 22. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ici-pici az esélye. De ne csináld ezt, mert ha nem akarja, akkor nem biztos, hogy örül a "véletlen" teherbeesésnek... Inkább beszéld meg vele, győzködd, hogy legyen bébi és akkro igazi szeretkezéssel jön a szerelem-gyümölcs :)
2008. aug. 22. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
de miért kicsi az esély?
2008. aug. 22. 22:17
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
úgy tudom azért mert szabad levegőn hamar elpusztulnak a hímivarsejtek. jobb ha rögtön beléd megy, és már mehetnek is a petesejt felé
2008. aug. 23. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
oLvasd el a himivarsejt élettartama! ebben mást ir!
2008. aug. 23. 10:53
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Jesszus...már bocs...Én csak ennyit írok.Sztem ez mindent elmond...
2008. aug. 23. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A hímivarsejtnek a méhedben annyi az életbenmaradási esélye. Szabad levegőn hamar elpusztulnak. Nem biztos, hogy szerencsés magadba nyulkálnod, mert fertőzést is könnyebben bevihetsz a kezedről, és nem csak a " spermákat ". Ha a párod még nem szeretne babát, akkor nem tartom szerencsés dolognak a rásegítést, mert te sem örülnél, ha becsapnának. Beszéld meg vele, hogy te már szeretnéd, és neki mi a véleménye erről?
2008. aug. 23. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
11%
te már orvosi eset vagy!!!már kérdezted ezt nem rég!sajnálom a párod,hogy ilyen abberált barátnője van!és amekkora mákod van még sikerül is!annyira nehéz a felfogásod,hogy ő még nem szeretne babát!komolyan félelmetes amit csinálsz!
2008. aug. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!