Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor lehet elkezdeni a...

Mikor lehet elkezdeni a hormonkezelést?

Figyelt kérdés
Nemrég tudtam meg, hogy meddő vagyok, és pszichátriai gyógyszereket szedek. Az ideggyógyásznő még nem mondott semmit "majd, ha időszerű lesz...", én viszont szeretném tudni. Hátha egy szakember is elolvassa előbb-utóbb, ezér leírom, mit és hogyan szedek: 2*1 Seroquel (200mg;retard), 1-1-2mg Rivotril, R:20mg Paroxat, 2*20 mg Huma-pronol, E:1mg Xanax SR, E:200mg Tegretol.
2008. aug. 22. 12:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én is szedtem paroxatot meg xanaxot. Szerencsére rátaláltam egy nagyon jó kineziologusra és azóta leálltam a gyógyszerekkel. Ha kisbabát szeretnél meg kellene probálnod elhagyni a gyógyszereket. Tudom hogy nagyon nehéz, de nekem is sikerült. Mielőbbi gyógyulást kivánok!!!
2008. aug. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Bocs, lehet, hogy most hülyének nézel, de mit csinál a kineziológus?
2008. aug. 22. 17:49
 3/4 anonim ***** válasza:
én mikor dokihoz mentem egyszerü náthával aztmondta a 12 hétig nemszabad semilyen gyogyszert szedni. és kikellet gyogyulnom magamtol a náthábol. nas és kiderült hogy nemis voltam terhes:(
2008. aug. 23. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia! Amikor először hallottam a kinezologiáról én sem tudtam mi az. A kinezilogia izomtesztelés, stresszoldásra alkalmazott módszer. A kezelés során a kineziologus a két karod izomjelzéseit figyeli, megállapitja, hogy mit érzel

/pl. elhagyatott vagy dühös/ aztán ezt megbeszélitek. Van amikor kisgyerek korig megy vissza de lehet, hogy a születésed pillanatában élted meg azokat a negativ dolgokat ami most is jellemez. A kezelés végén hozzni kell egy pozitiv döntést. Az első kezelés 2 órás volt a többi 1 órás. Ird be a google-ba hogy kineziologia ott biztos értelmesebben van leirva. Nekem sokat segitett, sok mindent megtudtam a saját félelmeimről. Sok félelmet, szorongást az édesanyámtól ill. nagymamámtól hozok.

A kezelések során általában sirni szoktam, de ezáltal szabadultam meg a negativ dolgoktól. Szerintem egy probát megér. Mielőbbi gyógyulást kivánok!!!

2008. aug. 24. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!