Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hány százalék hogy babám...

Hány százalék hogy babám lesz? A hőm sajnos nem azt mutatja.

Figyelt kérdés

A mellbimbóm fáj, (pedig mensi előtt,az egész mellem szokott),éjszaka is fel kell kelnem sokszor pisilni (pedig sose szoktam). Ma vagyok a 27.cn-on.

A görbém:

[link]


2008. aug. 22. 09:18
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia! Nem akarlak elkeseríteni, de sokszor pszichésen jönnek elő ilyan tünetek. Amikor mi babát szerettünk volna, minden hónapban figyeltem minden apró jelet, és természetesen akkor jött össze a baba, amikor nem volt időm odafigyelni, hogy mi mit jelenthet.
2008. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
én nemtom begjeéleniteni a görpéd
2008. aug. 22. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
2008. aug. 22. 20:48
 4/7 anonim ***** válasza:
nekem sem ment fel a höm. pedig máskor pé kor felszokott menni. én mostjöttem rendbe mert a hormonom magas volt. volt pém is mert nyálkám is volt és még mostsem jött meg már 2 napja késik. majd kiderül. szurkolok neked.
2008. aug. 23. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
előző válaszolo vagyok. nekem meg menti előtt szokot fájni a mellem és most meg nemfáj egyáltalán.
2008. aug. 23. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én a 24-ik napra tenném a peteérést. A 24-ik naptól ha magasabban van a hőd, és csak a 38-ik napon jön meg, akkor lehet hogy volt peteérés.

Ha ez a normális ciklusod, és nemsokára megjön, és mindig így néz ki a görbéd, menj el orvoshoz mindenféleképpen, nézessél hormonokat, ez nagyon fontos. Ilyen hővel sajna kicsi az esély. anovulatikus ciklusnak néz ki.

Kívánom a legjobbakat!

2008. aug. 23. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

KÖSZÖNÖM SZÉPEN válaszokat!


Én is nagyon szurkolok neked és érdekes,mert az én mellem se fáj,pedig szokott és csak a bimbó,ami érzékeny.

2008. aug. 24. 11:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!