Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hajszálerek jelentek meg a...

Hajszálerek jelentek meg a mellemen oldalt, sokat járok pisilni, át tudnám aludni az egész napot. Utalhat ez terhességre?

Figyelt kérdés
Csak a tesztet ne emlitsétek mert belölem élnek a gyárak. Még 3nap a bossziig.
2007. okt. 29. 20:45
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Ezt egy honlapról másoltam:


Valószínűségi jelek: A mell megnő, esetleg bizsereg, viszket, és igen érzékennyé válik. Az érzés hasonlít a menstruációt megelőző tünetekhez, sokszor erősebb is annál. Megfigyelhető még a mellbimbó elsötétedő udvara és kiemelkedő apró mirigyek a bimbó körül, ezt azonban hormonzavar is okozhatja. Megfigyelhető még, hogy a mellen előtűnnek a vérerek kék csíkjai (később a hasfalon is), mellbimbón a bőr szárazzá válik, valamint a mellbimbó körüli terület, az anyajegyek sötétebbé válhatnak. Egyes esetekben előfordulhat előtej szivárgás is.


Nem tudom, de szerintem nem hajszálérről beszélnek.

De mindenki más!

Ki fog derülni, szurkolok!

2007. okt. 29. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
61%

Tüneteid alapján akár baba is lehet!

Csak győzd kivárni mig bebizonyosodik!

Sok sikert!

2007. okt. 29. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
lehet baba,de lehet egyeb is.ha a teszt negativ lesz azert ismeteld meg par nap mulva(min2-3 napot varj )
2007. okt. 30. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

szia!

ezek a tünetek a menstruáció közeledtét is jelezhetik, legalábbis nálam is ilyesmi szokott lenni.a menszesz közeledtével vastagszik a méhnyálkahártyád ezért is pisilhetsz gyakran....de a biztos vegyél egy HCG tesztet..szorítok!!

2007. okt. 30. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!