Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » A cickafarkfű teát és a...

A cickafarkfű teát és a palástfű teát lehet-e úgy inni, hogy reggel az egyiket, este a másikat? Nem üti egymást a kettő?

Figyelt kérdés
2008. aug. 22. 08:24
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem együtt szokásos használni, mert a mensi első napjától lehet inni 1 bögrével naponta a cickafark teát, ez segíti a peteérést, valamint beállítja a ciklust.

Ha megtörtént a peteérés (ez egyénenként változó, jó esetben 14. nap)onnantól lehet inni a palástfű teát szintén napi 1 bögrével, max 2-vel.Ez a tea a beágyazódást segíti.

Szerintem így használd!

Sok sikert!

2008. aug. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én is iszom ezt a két teát,mert rendszertelen a mensim és már babát is szeretnénk.Én délelött és este iszom,mindkét teából 1 teáskanálnyit teszek.
2008. aug. 22. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Szóval vegyesen iszod a kettőt. Köszönöm szépen a válaszokat.
2008. aug. 22. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia! Itt többet megtudhatsz a teákról www.fogamzasmlap.hu

Az első válaszadóval értenék egyet, én is igy használom a ciklus első felében a cickafark tea, a ciklus második felében palástfű tea. Nekem nagyon alacsony a porgeszteron szintem ezért én még barátcserje kapszulát is szedek.

2008. aug. 22. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
2.válaszoló vagyok.én ezt egy oldalon olvastam h nyugodtan lehet együtt inni,söt.de kinek h esik jól és még attol is függ h milyen problémája van.én azért nemtudom külön inni mert a ciklusom nem rendszeres.
2008. aug. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!