Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Az Elevit okozhat folyamatos...

Az Elevit okozhat folyamatos éhségérzetet?

Figyelt kérdés
Babát szeretnénk, ezért elkezdtem szedni az Elevitet. Amióta szedem (2 hete), folyamatosan éhes vagyok. Lehet ilyen mellékhatása?
2008. aug. 21. 20:13
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem holnap jár le az 1 hónap. Én is össze-vissza ettem mindent. Biztos híztam is, majd szombaton kiderül mennyit. Szerintem van ilyen mellékhatása. Valószínű, hogy a baba sem jött össze...:(
2008. aug. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet igen..ezért okoz közvetve elhízást, mert eszel, de maga a vitamin nem hízlal, csak fokozza az anyagcsre és az enzimműködést, ezért hamar ürül a gyomor és megint éhes leszel. Ha ellenálló vagy mire lesz baba leszokhatsz az éhségérzetről, mert ha terhesen éhes vagy enni kell és kész..most még be tudod állítani a szervezeted, valakinek plnem is okoz ilyet.
2008. aug. 21. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
a B vitaminok növelik az étvágyat.
2008. aug. 21. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2008. aug. 21. 20:32
 5/7 anonim ***** válasza:
Igen! Én is híztam hasra, pedig nem vagyok hajlamos rá.... Abba is hagytam!
2008. aug. 21. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én azt javaslom ne hagyd abba a szedését! Sok olyat hallottam, h el kezdték szedni és abba is hagyták mert híztak kicsit és féltették az alakjukat. Én már 7 hónapja szedem és 4 kg-ot híztam összesen. A cél érdekében MINDENT!! Szerintem, de te tudod. Sok sikert!
2008. aug. 22. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szióka! Nem akarlak elkeseríteni,de én az Elevittől 5kg-ot híztam mindössze két hónap alatt. Az orvosom javaslatára ezért csak folsavat szedek. Sok sikert a terveidhez.
2008. aug. 22. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!