Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Elmaradt a menszim, 2 tesztet...

Elmaradt a menszim, 2 tesztet csináltam, mind kettő dupla vonalas. Most már biztos, hogy babát várok?

Figyelt kérdés
Igaz nem olyan erősségű mint az első csík,de ott van.Határozottan.Mindemellett van hányingerem is néha,a mellbimbóm nagyon érzékeny,és a hason fekvés sem a legkényelmesebb már,pedig még az elején járhatok.Remélem babázok 9 hónap múlva...
2008. aug. 21. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:
Ha 2 tesztet csináltál és mind a kettő +,akkor tuti az vagy.Nekem ez a második terhességem és nekem is halványabb volt a második csík.A hányinger és a mell érzékenysége pedig további gyanura ad okot.Gratulálok
2008. aug. 21. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Gratulálok! A két teszt nem hazudik!!! :)
2008. aug. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Az a 2. vonal nem jön be, ha nem vagy terhes, az tuti!

Gratulálok!

2008. aug. 21. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

GRATULÁLOK!!!!!! :D

A KÉT TESZT NEM HAZUDIK! SOK BOLDOGSÁGOT ÉS VIGYÁZZ MAGATOKRA!!!! :D

2008. aug. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek :) Akkor most már megnyugodtam,de kedden megerősíti a doki is.....
2008. aug. 22. 11:32
 6/6 anonim ***** válasza:
Nagyon gratulálok, és sok sikert kívánok. Vigyázzatok nagyon rá.
2008. aug. 22. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!