Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 72 óráig él a sperma? Lett...

72 óráig él a sperma? Lett így valaki terhes? Részletesen lent.

Figyelt kérdés
Tudom, hogy akár 5 napig is élhet, ismerem a "szakirodalmat". De arra lennék kíváncsi ha az ovuláció előtti 3. nap este voltunk együtt, nagy valószínűséggel lehet-e abból még baba? Lett-e valaki így babás? Vagy a 72 óra az már sok általánosságban véve.
2015. jan. 28. 14:33
 1/10 anonim ***** válasza:

Első terhességemkor peteérés előtt 4 és 3 nappal voltunk együtt. El is kenődtem, hogy utána nem sikerült együtt lennünk (páromnak el kellett utaznia).

Nos, azóta már 4,5 éves a lányunk. :)

Úgyhogy az esély megvan. Nem tudom mennyi, de bármi lehetséges.

2015. jan. 28. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ :-))
2015. jan. 28. 14:43
 3/10 anonim ***** válasza:
Most sikerült be ìgy baba nekem. 8 hetes vagyok. Pe előtt 2 vafy 3 nappal voltunk együtt. Azt hittem lehetetlen, de nem. 17 en voltunk egyutt, 18- an pozi ovu teszt es vagy 19 vagy 20 an volt pem. Mindenesetre szilveszterkor pozit teszteltem.
2015. jan. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
sokan vannak így, mondjuk a lányok így lesznek :D hisz a lányok életképesek 3-4 napig, persze peteéréskor is lehet lány, de mivel a fiúk kevesebb ideig bírják, de ők erősebbek és gyorsabbak, ezért peteéréskor inkább fiúk fogannak. viszont a te esetedben ha sikerül akkor csak lány lehet :D
2015. jan. 28. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Jaj, de jó hogy van reményem :-) Köszönöm a válaszokat.
2015. jan. 28. 15:47
 6/10 anonim ***** válasza:
Nekünk pontosan így jött össze mind a kettő. Előtte 3. nap nap délután/este. Fiúk.
2015. jan. 28. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Húúú, akkor nekem is van esélyem ezek szerint. Pont ezen agyaltam... Csütörtökön hajnalban és Pénteken este voltunk együtt. Hétfőn lehetett ovu.

Drukkolok nekünk!! :)

Ird meg mindenképpen

2015. jan. 28. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Én a párommal pé előtt voltunk együtt két nappal, és pé utáni nap közvetlen, de sajna nem lettem babás:(
2015. jan. 29. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Még bármi lehet, némi esély azért van. Megírom mi lett végül..
2015. jan. 29. 08:07
 10/10 A kérdező kommentje:
Nem lett belőle baba sajnos :-(
2015. febr. 16. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!