Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Voltam Dokinál, és uh-n nem...

Voltam Dokinál, és uh-n nem találta a jobb petefészkemet, hogy lehet ez?

Figyelt kérdés
2 hónapja szedek Bromocriptint(Magas prolektin színtre),és 1 hete Meforalt (magas ínsulin színtre).Az utóbbi 2 hónapba volt pé.-m a hőm szerint,ma mentem vissza kontrollra hogy rendbe van-e minden.Minden rendben van csak a jobb petefészkemet nem találta,kérdezte hányadik napon vagyok,montam a 24. és erre azt monta, hogy akkor ki lelehet zárni,hogy PCOS vagyok,ja és hogy amit nem találunk azt ne eröltessük!Most ez mi!?Nem értem!? [link] Itt a diagrammom, jó lenne ha végig fent maradna a hőm!!!Most hogy ma megvízsgált már esetleg látthatta volna hogy van valami(BABÓ)?Bár nem mondott semmit,meg hát még csak a 24. napon vagyok.
2008. aug. 21. 15:21
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2008. aug. 23. 08:20
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!