Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bajt jelent, ha csak a jobb...

Bajt jelent, ha csak a jobb oldali petefészkemet érzem?

Figyelt kérdés

Minden hónapban érzem a szurkálást középidőben és menstruáció előtt is, de mindig csak a jobb oldalt.

Ezek szerint a bal oldali nem működik?

Babát szeretnénk, elvileg holnap jön meg.

Ha terhes lennék, gondolom nem jobb oldalt, hanem középen szurkálna igaz?


2011. jan. 4. 14:40
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindegy.

Egy barátnőmnek kivették az egyik petefészkét, mert beteg volt.

A doki megnyugtatta, hogy a másik oldal átveszi a "munkát" teljes mértékben.

4 gyereke van.

Tehát még ha így is lenne, akkor sincs baj.


Hogy babát vársz-e, nem tudom, holnap csinálj egy tesztet reggeli első vizeletből.


Minden jót!

2011. jan. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia!

mintha én írtam volna! nekem is csak a jobb petefészkem fáj! menstruáció idején is mindig csak a jobb. én is arra gyanakszom, hogy lehet, nem működik a bal oldali! én is babát szeretnék, ezért is aggódom emiatt. most már napok óta fáj a petefészkem, hőemelkedésem is van. Ezek a tünetek pedig a petefészek-gyulladás jelei is lehetnek :( Én megyek orvoshoz! biztos ami biztos!

2011. jan. 4. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia!én nem akarlak elkeseriteni,de nekem is volt ilyen,nekem a bal fájt mindig.elmentem uh-ra,endometriózis,amit műteni kellett.Csak ne legyen igazam.Menj el szerintem dokihoz.
2011. jan. 4. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!