Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pcosesként hosszú és rendszert...

Pcosesként hosszú és rendszertelen mensivel teljesen fölösleges tesztelgetnem?

Figyelt kérdés
Dec 25-én volt mensim,tesztek negatívak,újabb mensi sehol.Teszteljek még egyáltalán..?Már annyira el vagyok keseredve......:(
2015. jan. 26. 18:38
 1/6 anonim ***** válasza:
Olcsó tesztet vettem 30db-os csomagban. DE a hármas kezelés hatására rendszeres mensim lett, így már megoldódott az, hogy sosem tudtam, mikorra várom. A te kezelésed hogy áll?
2015. jan. 26. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nekem is olcsó teszt van itthon.Csak már az agyamra megy a folytonos tesztelés,és mindig negatív,ugyanakkor ha mégis van baba,mielőbb tudni szeretnék róla.3. gyerek lenne,az elsők(ikrek) stimulálással sikerültek.Most kivizsgálás előtt állok,voltam már vérvételeken,stb.Sztem nekem is hármas kezelés lesz,elkerülendő egy újabb ikerterhesség.A mozgás hogy néz ki nálad?Diéta?
2015. jan. 26. 18:56
 3/6 anonim ***** válasza:

Nincsenek tüneteid ovulációkor/ovuláció után/menzesz előtt?

Nekem PCOS miatt iszonyatosan hosszú ciklusaim vannak (100-150-180 nap), ennek ellenére mindig tudom, hogy mikor volt ovum, mikor kell várni a vérzést. Nekem ovu után 1-2 nappal elkezd fájni a mellbimbóm, majd az egész mellem, aztán egyre gyakoribbá váló görcsök, majd végül megjön.

Mikor ezeket a tüneteket érzem, meg szoktam mérni a hőm, hogy tényleg ovum volt-e, és eddig még sosem csalt:D


De ha nincsenek tüneteid, akkor hőmérőzéssel el tudod kerülni a felesleges izgulást és tesztelgetést.

Ott egyértelműen látod, hogy mikor van ovu, utána kb. 14 nap múlva meg kell jönnie. Ha 16 nap múlva se jön, akkor teszt.

2015. jan. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Második,ez érdekes,amit írsz.Erre még soha nem gondoltam!Nekem is pont így van,hogy mensi előtt 2 héttel elkezd fájni a mellem,de soha nem gondoltam,h akkor van ovum.Azt hittem h előtte 1-2 héttel..Ezek szerint akkor kellene akciózni,mikor először érzem h fáj?Nem túl késő az már?


Amúgy ez az első inozitolos hónapom,és kb. 16. nap volt tojásfehérjés folyásom(bár nem tudom,az nem e sperma volt,igaz,eddig még nem tapasztaltam ilyet),ezért is reménykedtem h most nem 60 nap lesz..

2015. jan. 26. 21:10
 5/6 anonim ***** válasza:

Hát, mivel nekem ovu után egy-két nappal kezd fájni, így nekem késő lenne, igen:D

Azt nem tudhatom, hogy neked mikor jelentkezik:)

Ezért mondjuk érdemes lenne elkezdeni görbét vezetni, hogy megismerd a tested, a tüneteid:)


Nekem a tojásfehérjés nyál pl. nem jellemző, ovu idejében sosem tapasztaltam, csak egyszer talán. Ezzel ellentétben amikor meg volt, baromira nem lett ovum:DD


Csinálj hőgörbét, ismerd ki egy kicsit magad, és akkor nem kell feleslegesen 100 tesztet csinálni:)

2015. jan. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2015. jan. 26. 21:32

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!