Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Már megint elvagyok keseredve!...

Már megint elvagyok keseredve! Nem ment fel a höm! De nyálkám volt. Hogyan lehet a nyálkát megkülönböztetni?

Figyelt kérdés
volt nyálkám,de még a mai napig nemment fel a höm. és mikor van peteérés. akkor feszokott menni:(mostakkor nemvolt?de mivolt akkor az a nygyon nyulos izé?
2008. aug. 21. 09:47
 1/1 anonim ***** válasza:
nekem a hőm csak 4-5 nap múlva emelkedett a pé után. De ha adhatok egy tanácsot, ne foglalkozz a hőddel mert be tud zavarni! Én a pozitív teszt után szívbajt kaptam mikor lement a hőm 3 tizedet, aztóta ismét 37.1 reggel, de azt a parát amit a hő okozott... szóval nem mindíg jó a hőmérőzés. Szerintem inkább a nyálkát figyeld és esetleg hogy szurkál-e a hasad, vagy vegyél ovutesztet. Én csak a hasszurkára figyeltem és bejött! :) Ezt kívánom neked is!
2008. aug. 21. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!