Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valaki terhes, akkor van...

Ha valaki terhes, akkor van annak is menzis érzése? De pont akkor kezdödne az is mikor a nemvárt menzi?

Figyelt kérdés
2008. aug. 21. 08:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen,nekem az volt.Ugyanúgy mellfeszülést éreztem és fáldogált a hasam,mint mensi előtt. Igaz,most a bimbóm nagyon érzékeny lett,szinte fájt,de nem tulajdonítottam neki nagy jalantőséget.Aztán nem jött meg,a teszt pedig az elmaradás harmadik napján nagyon pozitív lett.A hasi fájdogálás vagy enyhe görcs azért van ilyenkor,mert nyúlnak a méhszalagok.
2008. aug. 21. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
igen értem. de miért pont akkor kezdödik mikor a menzi jönne miért nemelőtte?mert igy igazán nemtuom most mire számitsak:(
2008. aug. 21. 08:52
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem kicsivel előtte kezdődött,úgy,mint mikor mensi előtt 2-3 nappal is szokott. Azért ekkor kezdődik,mert akkorra fejeződik be a babóca beágyazódása,mire a mensinek kéne jönni,így ilyenkor kezd a méh alkalmazkodni a változáshoz. Mikor kellene megjönnie?
2008. aug. 21. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
9 nap volt nyálkám és ez a 29 naponm. előtte nemvolt rendszeres ezért nemtudom modtjöttem helyre. de a hőm meg 36.5 szoval a höm szerint még peteérésem sem volt. most nemtudom mitcsináljak
2008. aug. 21. 09:07
 5/5 anonim ***** válasza:
Én azt ajánlom neked neked,próbáld ki a cickafarkfű és a palástfű teákat.Itt olvastam ezekről a teákról.A cickafarkfű teát a ciklus első felében ittam,az első öt napban a mensi miatt nem,de utána a 15. napig naponta kétszer ittam. Nem filtereset, hanem zacskósat vettem,le kell forrázni 1-2 teáskanálnyit és kb. 10 percig állni hagyni. Utána ittam a palástfű teát, szintén naponta kétszer. Ezt csak kb. 5 percig kell állni hagyni és nem szabad a készítése közben fém eszközöket használni, én műanyag szűrővel szűrtem le. Egyiknek sincs rossz íze, inkább szinte vízízűek. Hét hónap próbálkozás után nagyon meglepődtem,hogy bevált,mert csak ebben a ciklusban ittam és hétfőn pozitív lett a teszt. Szerintem próbáld ki nyugodtan,ártani nem árt. A cickafark beállítja a ciklust és segíti a peteérést, a palástfű erősíti a méhet és segíti a beágyazódást. Ha a neten beírod a keresőbe, olvass utána, mindenhol jókat írnak ezekről a teákról.
2008. aug. 21. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!