Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetek terhes, ha még jóval...

Lehetek terhes, ha még jóval az orgazmus előtt kivette belőlem a barátom a péniszét?

Figyelt kérdés
Hétfőn vesztettem el a szüzességemet a barátommal,a ciklusom 14. napján.Megszakításos módszerrel védekeztünk,és még jóval az elélvezés előtt kivette belőlem a péniszét. Tudom,hogy az előváladéktól terhes lehetek,de mikor jön az előváladék?Csak az orgazmus előtt,vagy bármikor jöhet?Még pont 72 órán belül vagyok,mit csináljak?
2008. aug. 20. 21:15
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen...bármikor jöhet....DOKI
2008. aug. 20. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
26%

Az előváladék jóval az orgazmus előtt jön! Ha a pasid be van gerjedve, akkor rövid időn belül, akár már a petting során is "ki jöhet", tehát már simán a behatolás előtt olyan lehet a farka.



Figyelj, ne haragudj meg, de te nagyon hülye vagy több okból is!


Ha attól félsz, hogy terhes leszel a megszakításos szextől, akkor miért mész egyeltalán bele? Hülye vagy???? Ha terhes leszel, az csak a TE bajod lesz, nem a srácnak kell elmennie abortuszra, vagy szülni, ha úgy alakul, hanem NEKED!! Térj már észhez!!!

Komolyan mondom, elképeszt, hogy a mai fiatalok (pedig én se vagyok öreg, 24éves vagyok) hogy lehetnek ilyen felelőtlenek! Ráadásul már az első szexnél!?!?!?!

Komolyan, nem tudok mást mondani, mit hogy geci hülye vagy, a pasid meg egy faszparaszt kretén, főleg, ha már tapasztaltabb, mert akkor neki kellene (kellett volna) "vigyázni rád"!


Teljesen ki vagyok akadva!

Sok hülye! Mielőtt nekiálltok dugni, tájékozódjatok, hogy mi merre, hogy óra!

2008. aug. 20. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
48%
istenem ennyi felelőtlen embert!! én is fiatal vagyok de mi legalább használunk gumit... szerintem nem valami nagy összeg..
2008. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
teljes mértékben egyet értek az előttem szólóval (bár azért nem kellett volna le ''geci hülyéznmi"...) visszatérve jóval az orgazmus előtt jön az előváladék DE nem minden esetben tartalmaz spermiumot és ha nem volt peteérésed akkor még kisebb az esély h terhes leszel... de legalább gumit használjatok... ilyennel nem érdemes spórolni... hiszen az abortusz lelkilkeg és anyagilag is aztán drága lesz...
2008. aug. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Irány a doki 72 órás tabiért,a 14. nap szinte a legjobb a teherbeesésre tényleg gondolkozni kéne előszőr vagy felnőni nem szexelni összevissza ha még alapvető dolgokkal sem vagy tisztába
2008. aug. 21. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Igen, lehetsz, én így vagyok most 7 hetes, és nagyon örülünk neki. De mi már házasságban élünk, így menj 72 órás tabiért és legközelebb vigyázzatok!
2008. aug. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!