Lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
A 29. napon vagyok tegnap kellett volna megjönnie, de semmi híre, viszont csináltam délután egy tesztet az negatív lett. Lehet, hogy kevés még a hormon a vizeletembe 2 órával előtte pisiltem utoljára, 2 óra alatt esetleg nem termelődik annyi hormon, hogy kimutassa? A ciklusaim nagyon pontosak 28 naposak, viszont az elmúlt 2 hónapban 26 naposak voltak.
2015. jan. 16. 15:38
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Két dolog lehet. Remélhetőleg terhes vagy, de sokaknak nem mutatja ki az 5. hét előtt a teszt.


Vagy pedig az van, hogy még az egészséges nőknek is van 1-2 olyan ciklusuk egy évben, amikor nincs peteérésük. Ilyenkor késik a mensi, mert a progeszteronemelkedés-csökkenés hiányában a méhnyálkahártya "nem tudja", hogy most mi van, mikor váljon le.

2015. jan. 17. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Mostmár 5. napja, hogy késik ma reggeli teszt szintén negatív. Azóta beteg is lettem, lázas vagyok és köhögök lehet csak emiatt késik, mostmár nagyon úgy sejtem, mert semmi jelét nem érzem annak, hogy terhes lennék, bár annak sem, hogy megjön. Annyi, hogy néha szurkál a hasam.
2015. jan. 19. 08:09
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen, sejtettem tegnap este megjött.
2015. jan. 20. 08:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!