Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hő szerint és ovu teszt...

Hő szerint és ovu teszt szerint is volt peteérésem a 13. napon. Abban az időben rá is dolgoztunk a babára. Most a 36. napon tartok, de nem jön a mensi és a clearblue is negatív volt ma reggel. Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Kicsit aggódom, mert ha nincs baba legalább a mensi megjöhetne. Folyamatosan szúrkálnak a petefészkeim mint peteéréskor.
2008. aug. 20. 13:03
 1/7 A kérdező kommentje:
Hőm fent van 37.1-en és ma erősen barnázok...
2008. aug. 20. 13:06
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehetsz babás, a barnázás előfordul de nem mindíg jó jel. Tesztet csináltál már?
2008. aug. 20. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Igen ma reggel clearblueval, annak már ki kellett volna mutatnia ha babás vagyok...
2008. aug. 20. 13:36
 4/7 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 5 hetes a doki szerint, de ha a menzitől számoljuk 6. Nekem a clearblue csak időn túl mutatta ki a halvány csíkot azaz a vizeletbe mártás után kb 15-20 perccel. Pedig az uh-n már ott volt a babzsák :) De ezt embere válogatja, van akinek a nem várt előtt kimutatja, és van akinek utána sem nagyon akarja.
2008. aug. 20. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azt elfelejtettem hogy ez a hcg mennyiségétől függ. De az is lehet hogy késik. Szerintem ha nem jön meg akkor a jövöhéten menjél el az orvoshoz, ő biztosat fog mondani! Drukkolok!
2008. aug. 20. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Várj még egy kicsit...hátha később mutatja ki...

Nagyon szurkolok!!!!!!!!!!!!

2008. aug. 20. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

nos szerintem igenis van. mert minden jel arra utal:

nos a jobboldalon szurkál ha babab van. meg csak akkor jön meg soká valakinek ha nemvolt peteérése. neked viszont volt akkor megkellet volna jönnie. és ha barnázol az még nemgond. mert nekem pl becsételős vérzéssel kezdödik a menzim de nem barna hanem piros.

2008. aug. 20. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!