Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kicsi a hom az jo? 34/ 35...

Ha kicsi a hom az jo? 34/ 35 fok . Az mit szamit? Ovulacional szamit? Akkor csokken vagy no?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 20:49
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
na ezt írtam én is kérdező olvass mert ne hari de nagyon butuskának tűnsz vagy az is vagy....
2015. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
azert mert soha nem tudtam megbeszelni senkivel semmi ilyen dolgokrol . csak azert es a neten sok mindent olvastam de nem ir pontos valaszokat
2015. jan. 16. 05:18
 13/14 anonim ***** válasza:
olvasd el azokat amiket összeírtam neked....gondolkodj vezess hőgörbét....és aztán kérdezz...segítünk de ahhoz neked is érthetően kell kérdezni...egyébként meg a net sokszor ír hülyeséget de azért az alap dolgok jól össze vannak foglalva
2015. jan. 16. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
most mar a hom 36.7 volt ma reggel . ,
2015. jan. 22. 19:28
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!