Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha kicsi a hom az jo? 34/ 35...

Ha kicsi a hom az jo? 34/ 35 fok . Az mit szamit? Ovulacional szamit? Akkor csokken vagy no?

Figyelt kérdés

2015. jan. 15. 20:49
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
mindig ennyi vagy csak kivetelesen mertel ennyit? mert az ovu elotti nap esik le hirtelen altalaban es aztan fokozatosan emelkedik naprol napra, akar 37 fok felé a kovetkezo ciklusig. sokak szerint ez a legtermekenyebb nap, amikor igy lent van a ho. de az tuti h az ovut jelzi, ezzel kezdodik a termekeny 2-3 nap.
2015. jan. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Csak ugly mertem es ovu elott vagyok .de most vagyok termekeny napokban .hogy lehetseges as hogy Termekeny vagyok es terhes Maradok ovu elott?
2015. jan. 15. 21:10
 3/14 anonim ***** válasza:
na ezt mégegyszer mert nem èrtem :)
2015. jan. 15. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Ovu elott termekeny vagyok Hogg johet letre a terhesseg ovu elott?
2015. jan. 15. 21:20
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
hallod te nem kicsit vagy tudatlan....azért kérdezni is úgy kérdezünk, hogy alaptudást szerzünk...tudod google a barátod.....olvass tájékozódj és ha mégsem érted kérdezz....de előtte javaslom szedd össze a gondolataid....
2015. jan. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
összeszedem mit olvass el : menstruációs ciklus....ovuláció és termékenység kifejezések értelmezése....hőmérőzés alapszabályai.....terhesség létrejötte és az ahhoz szükséges alapfeltételek :)
2015. jan. 15. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Olvastam mar Hogg tobb napig eletkepesek a spermak csak ha 4nap van meg akkor lehet nem esek teherbe
2015. jan. 15. 21:30
 8/14 anonim ***** válasza:

Az ovuláció általában a hajnali órákban következik be, és a hashártya-reakciókhoz (fájdalom, ovulációs vérzés) még egy jelenség, hirtelen 2-5 tizedfokos ébredési hőmérséklet csökkenés társulhat. Ugyanis közvetlenül az ovuláció előtt hőmérsékletünk alaposan leesik és majd amint fizikailag megtörtént az ovuláció és beindul a progeszteron termelődés, fog a hőmérséklet emelkedésnek indulni.

Ilyenkor, amikor hirtelen hőmérséklet csökkenést mérünk, ha résen vagyunk, minden együtt van a megtermékenyüléshez, mert közvetlen az ovuláció megtörténte előtt vagyunk. Ez az időintervallum, amikor együtt kell lenni, amennyiben babát szeretnénk!

2015. jan. 15. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

semmit nem értek abból amit karattyolsz.


a ciklusod:

menstruálsz 3-5 napig = nem vagy termékeny, a megtermékenyítetlen petesejt távozik

utána ovuláció előtt vagy kb. 8-10 napig, amikor is a testhőd normális, 36 fok körüli

majd hirtelen leesik 35 fok körülre, előző hozzászólásomból olvashatod mi történik ekkor. Ezt követően elkezd emelkedni..36..36.5...36.8, ezek az ovuláció napjai, amikor termékeny vagy.

eltelik a 2-3 nap, a petesejted vagy megtermékenyült (ez esetben testhőd 37 körül marad) vagy nem termékenyült, így a testhőd a következő menzesz kezdete előtt újra leesik a 36 fok körülire.


de mielőtt babát szeretnél tájékozódj kicsit.

2015. jan. 15. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
nekem pl soha nem esik le csak hirtelen nő két tizedet...egyébként meg ha az alaphője ilyen alacsony az simán pajzsmirigy gond......azt sem tudjuk tényleg ovu előtt van e a kérdező semmilyen infó nincs róla...
2015. jan. 15. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!