Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mitől érzem, hogy teherbe...

Mitől érzem, hogy teherbe estem? Lehet egyáltalán érezni valamit akkor amikor sikerül teherbe esni?

Figyelt kérdés
Arra gondolok ,hogy van esetleg valami jel?
2008. aug. 20. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:
A legtöbb nőnél semmi. Olvastam itt olyan, hogy a beágyazódás vérzéssel, barnázással, görcsöléssel jár, de a legtöbb nő észre sem veszi. Szerintem ha valaki nem úgy már a babára, mint a messiásra és nem minden hó végén az esetleges tüneteket figyeli, akkor nagy eséllyel csak az tűnik majd fel, hogy kimarad a mensi. Nekem is ez volt az első tünet, mivel korábban ilyen sohasem fordult elő és a menstruációm szinte óramű pontossággal működött, így én akkor már szinte biztos voltam abban, hogy baba van, a teszt pedig még az elmaradt mensi napján megerősítette. Én viszonylag tünetmentes voltam az első három hónapban, sohasem hánytam, nem voltam rosszul, nem szédültem. Inkább csak enyhe és hosszabb távon kellemetlen változások voltak: anyagcserém lelassult, fáradtabb voltam kicsivel és néha fájt a mellem, majd az első trimeszter vége felé kezdett el nőni és 15-20 héttől volt tényleg látványos babapocakom.
2008. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem tudom le merjem-e írni, mert majd biztosan sokan kinevetnek. Én miután teherbeestem egy pár nap múlva fémes ízt éreztem a számban, még a víz is keserű volt és csupa zsíros copákot kívántam. Meg időnként megszédültem de olyan furcsán hirtelenül és levert a víz. Ezt mindkét terhességemnél így volt ebből gondolom, hogy nem véletlen. Én többektől hallottam, hogy van aki megérzi. Én sem tudtam mire figyeljek, előszörre nem is tűnt fel, csak másodszor volt ismerős az érzés. Én így jártam, de nem mindenki érzi meg.
2008. aug. 20. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én 5 hetes vagyok, és annyit érzek hogy néha evés után hányingerem van, de nem mindíg vagy szédülök de az meg olyan nálam minta ittam volna alkoholt. A cicim nem fáj. EZt abszolút embere válogatja!
2008. aug. 20. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Én mindkét terhességemnél abból tudtam, hogy terhes vagyok, hogy furcsa hangokat adott ki a pocakom. Nem a gyomrodból érzed ilyenkor. Ez volt az első jel, de kicsivel később a fémes ízt én is éreztem a másodikkal.

2008. aug. 20. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!