Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Próbálkozunk a férjemmel,...

Próbálkozunk a férjemmel, mától barnás folyásom van, és görcsölget a hasam, derekam. Elképzelhető hogy sikerült?

Figyelt kérdés
Lehet baba-jel, vagy csak menstruációs előjel? Igaz nem volt még mensi előtt barna folyásom görcsös, szurkálós "kísérőkkel". 23.-a környékén kéne megjönnie.
2008. aug. 19. 23:27
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia!Igen elképzelhető, hogy msot van nálad a beágyzódás, ugyanis a beágyazódást kísérheti barnás folyás, de azért ne éld még bele magad annyira.Nemsokára tesztelhetsz!Szorítok Neked!
2008. aug. 20. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia.Lehet beágyazódás is,de inkább mensire tippelek.Általában akik próbálkozni kezdenek,és jobban ráfókuszál a nő a saját testére,képes befolyásolni a szervezetét,én is voltam így,valamint a babák sajnos nagy hányada elhal még beágyazódás körül,amit csak az elhúzódó nem szokványos vérzéssel észlel a nő.Sok sikert,hogy babu legyen,ha nem jön meg,kimaradás után 5-7 nappal tesztelj,hogy bizti legyen.Egy öreg róka
2008. aug. 20. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Amikor elkezdtünk próbálkozni, az első hónapban 6 nappal előtte volt barnás folyásom, görcsölgettem, minden terhességi tünetem megvolt, aztán második hónapban már csak 4 nap volt a barnázás, utána 1, aztán 4, végül elmentem orvoshoz, hogy mi lehet a baj. Megvizsgált, de hormonvizsgálatot nem csinált mert az előtte készült el, azt mondta minden rendben odabent, szépen érnek a tüszők, vannak várakozók is. A 19. napon voltam nála, már akkor túl megfelelő, vagyis jó vastag volt a nyálkahártyám, mint az átlagos. Azt mondta, azért lehet a pecsételés, mert kellőképp megvastagszik és tovább már nincs rá szükség ezért ha nincs megtermékenyült petesejt, lelökődik. Kérdeztem, hogy hiszen amikor lenne a beágyazódás, akkor kezdi ezt az egészet a szervezetem művelni, mosolygott, majd azt mondta, tévedés. Mikor megfogan a baba, 3 nap múlva már a helyén van, 5. napra biztos a helye és termelődnek azok a hormonok, amik meggátolják a lelökődést, sőt, elősegítik a beágyazódást. Na eljöttem láttam, hogy minen rendben odabent, megnyugodtam, hogy nicns baj. Érdekes módon a pecsételés elmaradt, sokkal nyugodtabban készültem a mensire mint szoktam. Abban a hónapban nem is próbáltuk nehogy elmenjen a pecsételés miatt. Most próbáljuk azóta először, de nem izgulok, bízom az orvosomban, sőt van egy könyvem amibe leírják, hogy peteérést követő 1. héten már helyén van a baba, tehát így könnyebb. Amúgy akiknek rendszertelenebb a vérzésük, azoknál gyakoribb a beágyazódásnál a pecsételés, nemtudom miért, de ezt hallottam
2008. aug. 20. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Elképzelhető, hogy beágyazódásos vérzés, ill foltozás, de lehet mensi miatt is!A görcs inkább mensis tünet, bár barátnőmnél ez megvolt akkor is, amikor babás lett, mivel a szervezeted, ahogy én olvastam, azért valahol felkészült a köv-re, pláne ha előtte rendszeres a ciklus. Így lehetséges, hogy sikerült!!! várj a "nem-várt" napjáig legalább, és ha nem jön, akkor akár tesztelhetsz is! De még nem szabad csüggedned, ha akkor mindjárt nem pozitiv! Ha babás is vagy, lehetséges, hogy csak pár múlva fogja kimutatni!!!
2008. aug. 20. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Kösznöm a válaszokat! Mára elmúlt a barnázás, és rózsaszínes folyásom van, görcsök sehol... Ilyen sem volt még, a menstruációm rendszeres. Majd kiderül. Köszönöm a szorítást, és a hasznos válaszokat :)
2008. aug. 20. 14:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!