Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek volt beágyazódási...

Akinek volt beágyazódási vérzése segítene?

Figyelt kérdés

Szerdára nem várom (14.-e)

Vasárnap (11.-én) este éles fájdalmat éreztem a derekamba, kb pár percig, majd rá fél órára kb. egy törlésnyi "húslé" szerű maszatolásom volt. Nem élénk vér, nem is barnás és olyan nyákkal keveredett...


Van már 2 gyerekem, de beágyazódásos vérzésem nem volt velük.


Tudom, lehet mensi előjele is, de akinek volt beágyazódásos vérzése: Nektek hasonló volt?


Azóta semmi, se vérzés, se maszatolás, kissé érzem az alhasam, de messze van a fájdalomtól


2015. jan. 12. 08:30
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem pontosan ilyen volt a beágyazódás.
2015. jan. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én is hasonló cipőben járok - csak 15-ére nem várom. Szombaton (10.dpo.) furcsa mensiszerű görcsök egy fél órán-órán át, tegnap reggelre (11. dpo.)minimális barnás folyás... Drukkolok. :)
2015. jan. 12. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam a beágyazódás mindíg egy mensi szerű görcs lokalizálhatóan, és ezután közvetlen kevés barnás folyás és ennyi.
2015. jan. 12. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Nekem a beágyazódási vérzésem pontosan egy törlésnyi piros vér volt. Szerintem reménykedhetsz :)
2015. jan. 12. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Sziasztok!

nálam is dettó ugyanez van.14-15-én kéne (nem) megjönnie és 11-én egész nap görcsölt a hasam és rózsaszínes vmi volt a wc papíron , aztán minimális barnázás.Másnap egész nap görcsölés, derékfájás,hidegrázás, rossz közérzet,fejfájás, szintén kevés barna folt a tisztaságin, ami nekem soha nem szokott lenne menzesz előtt. szóval szerintem tuti a beágyazódást éreztem és még most is érzem. Nah akkor szorítsunk egymásnak :)

2015. jan. 13. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Második vagyok: valóban beágyazódási vérzés lehetett, mert tegnap reggel halvány pozitívat teszteltem. Azonban nem örülhettem sokáig, mert délután iszonyatosan el kezdett fájni a keresztcsontom. :( Azóta már tudom, hogy tipikusan korai vetélési tünet... :(
2015. jan. 14. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hello! ötödik vagyok, nagyon sajnálom előttem szóló :( én ma pozitívat teszteltem :) hurrá!!
2015. jan. 15. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!