Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Baj, ha nem erősödik a terhess...

Baj, ha nem erősödik a terhességi teszten a teszt csík?

Figyelt kérdés
1 hete teszteltem pozitívat amely jól látható volt, de közel nem volt olyan erős mint a kontroll csík. Ma reggel csináltam egy újat ugyanolyan márkájút és nem erősödött. Miért? Ez nem gond?
2015. jan. 7. 14:25
 1/7 anonim ***** válasza:
Elméletileg lehet gond, jelezheti, hogy nem nő a HCG, gyakorlatilag azonban annyira nem lehet ezt otthon lekövetni a papírcsíkjainkkal. Erre való a laborvizsgálat. Felesleges ezen idegeskedned! Az orvos majd nyomonköveti a várandósságodat, neked már semmit nem kell tenned, sem tesztelni, sem hőmérőzni, sem semmi ilyesmi!
2015. jan. 7. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen, nálunk bajt jelentet. El is vetéltem. Sajnos elhalt a magzat. :(
2015. jan. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Sztem menj be az orvosodhoz, nezzenek egy pontos hcg erteket, es abbol kiderul.

Ne stresszel feleslegesen.

2015. jan. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Sajnos en is ugyan igy jartam, mint te, es nem maradt velunk. Nem akarlak megijeszteni, ez csak az en esetem. Lehet nalad semi gond.

24.ken teszteltem hatarozott pozitivat, pont a nemvart napjan. 27.ken megismeteltem a tesztet, eleg sokara jott ki a masodik csik, de picit erosebb volt, de meg mindig nem annyira, mint a kontrollcsik. 31.ken meg mar talan picit halvanyabb, aznap sajnos el is ment :(

2015. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem erősödött,missed ab lett.

De ez nem jelent semmit,orvos mondja meg.

2015. jan. 7. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves kerdezo? Remelem minden rendben!!! :)
2015. jan. 7. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Hogy vagy Kérdező?
2015. jan. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!