Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Terhességi teszt, nem erősödő...

Terhességi teszt, nem erősödő csík?

Figyelt kérdés
3 nappal ezelőtt teszteltem halványan ugyan, de pozitívat es most a 3 nap elteltével nem erősödött a csík. Ez mitől lehet? Orvoshoz hiába mennék, nem látna semmit :(
2014. dec. 29. 16:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazzal a fajta teszttel teszteltél? Mikorra nemvárod?
2014. dec. 29. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Késik már?
2014. dec. 29. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

10 napja késik. De antibiotikumot szedtem es szerintem emiatt borult fel a ciklusom. Nem egyformakkal teszteltem .

1 : gravi hcg, du-n halvány poz

2: x epil du nagyon halvány poz

3: corax be sure direct picit erősebb csík az elsőnél , de reggeli vizeletbol :(

Lehet az a baj, hogy nagyjából hajnal 2 fele feküdtem le es olyan 7 fele teszteltem ?

2014. dec. 29. 17:07
 4/10 anonim ***** válasza:
Szerintem vegyél két ugyanolyan tesztet, és azza próbáld ki, hogy erősödik-e. Az egyikkel holnap tesztelj, a másikkal 2-3 nappal később. Különböző tesztekből nem lehet sokat megállapítani. Ne aggódj! Nem lesz semmi baj! Biztos erősödik, csak egy hajszálnyit különböző érzékenyek a különböző tesztek. Mármint tudom, hogy elvileg mind 25-ös, de azért lehet kicsi különbség! Még 1 márkán belül is lehet, ezért nem lehet megállapítani, hogy erősödik-e, úgy, hogy két egymást követő napon tesztel valaki. Én a 2. lányomnál ugyanolyan tesztekkel teszteltem naponta a 12. dpo-tól kb. 1 hétig, és elég hullámzó volt! Csak általánosítva lehetett róla elmondani, hogy erősödött. Ha szeretnéd, felteszem a sorozatot.
2014. dec. 29. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó ! Szeretnem ha feltenném a sorozatot! Mar ha nem probléma :)

Köszönöm !

2014. dec. 29. 17:33
 6/10 anonim ***** válasza:
Ok. Nem ígérem, hogy még ma sikerül, de igyekszem! :) (Már a 2. is 1 éves... :))
2014. dec. 29. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem erősödött a csík egy hét alatt sem. Anyukám azt mondta, hogy fejezzem be a tesztelgetést, higgyem el, hogy terhes vagyok. Igaza lett, már 4 hónapos a kislányom. Tavaly december 5-én teszteltem pozit.
2014. dec. 29. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nyugi minden redben van. Ne tesztelgess, majd orvoshoz menjél januárban.
2014. dec. 29. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat , most picit megnyugodtam :)
2014. dec. 29. 19:49
 10/10 anonim ***** válasza:
72%

Kedves kérdező! Ígértem a képet a tesztsorozatomról:


[link]


Sajnos elég vacak minőségű a fotó, ha kell, megpróbálom holnap reggel is lefényképezni, napfénynél, hátha az jobb lesz. De lehet, hogy ezen is jól látható, hogy nem túl gyorsan erősödött...

Az ovuláció utáni 17. napon készült teszt másfajta tesztcsíkkal készült, de ez elég feltűnő... :)

Egyébként nálam még az is érdekes volt, hogy a 25-ös teszt a 13. dpo-n erősebb volt, mint a 10-es érzékenységű, ugyanabból a vizeletből... :)

Szóval ne aggódj!!! :)

2014. dec. 30. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!