Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Maradhatok terhes menstrucio...

Maradhatok terhes menstrucio elott 1 nappal?

Figyelt kérdés
Azt szeretnem tudni ha maradhatok terhes menstruacio elott mert a ferjem belem engedte es masnap beteg lettem es nagyon szeretnem tudni :)
2015. jan. 3. 11:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
45%

Hetek óta írod ki ezeket a hülye,idióta kérdéseidet!

Igen,lehetsz terhes bármikor,ha nem védekeztek!

De mostmár hagyd ezt abba!

2015. jan. 3. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Amugy ez az elso kerdesem en csak most regisztraltam be de jol kezdtem ...orvendek
2015. jan. 3. 12:24
 3/12 anonim ***** válasza:
Igen, maradhatsz.
2015. jan. 3. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Koszi a masodiknak amugy nagyon orvendek mert babat szeretnenk
2015. jan. 3. 15:09
 5/12 anonim ***** válasza:
3-mas vagyok. :) Terhes bármikor maradhatsz. Legnagyobb valószínűséggel a peteérésed körül vagy a legtermékenyebb, ami az utolsó mensid utolsó napja és a következő vérzésed első napja között van "félúton", de ez csak általánosság, egyénenként változik, mikor. Nekem sokat segített a "period tracker" nevű alkalmazás, magyar nyelvű amúgy, letöltöttem az androidos telefonomra, és annyi a dolgom, hogy az első és utolsó napot bejelölöm, amikor megvan, ő meg kiszámol nekem mindent. Ciklus hossza, peteérés valószínű ideje, termékeny időszak, következő menstruáció várható dátuma stb. Nyilván viszonylagosan, hiszen nem orvos, csak egy alkalmazás, de nekem bejött.
2015. jan. 4. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Koszi 3-ig valaszolo igen ezt tudtam nekem is megvan a telefonon :) az aktus utan ra egy nappal a menstruaciom megjott rendesen es azert kerdeztem ha maradtam e...?
2015. jan. 4. 16:52
 7/12 anonim ***** válasza:
Hát ha megjött, akkor nem igazán. Bár láttunk már karón varjút, akinek végig megjött, amíg terhes volt, de nem ez az átlagos. Szerintem próbálkozzatok még. :)
2015. jan. 5. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Koszi 4-ik valaszolo...igen attol feltem hogy nem maradok ha megjon de probalkozunk :)
2015. jan. 6. 00:54
 9/12 anonim ***** válasza:
mi a helyzet?
2015. dec. 7. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
utolsó válaszoló igen maradtam mar 5 hónapos
2016. márc. 23. 13:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!