Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tüneteim: alhasi feszülés,...

Tüneteim: alhasi feszülés, székrekedés, fáradékonyság, ingerültség. Lehetek e terhes a mensim csak 2 napig tartott és az sem volt a megszokott?

Figyelt kérdés
Már 3 tesztet csináltam (mind különböző, , márka"volt) és mind negatív lett. Peteéréskor voltunk együtt a párommal, ennek 4 hete. Nem feszül a mellem és nem undorodom az ételektől, szagoktól, viszont, azóta nem eszem meg a csokit.
2008. aug. 19. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Lehetni lehetsz, teljesen elkeseríteni nem akarlak, de összességében azt mondom, hogy ne éld bele magad. Ha négy hete volt peteérésed és akkor volt megtermékenyítés, akkor kb három hete túl vagy a beágyazódáson és a szervezeted azóta termeli a hcg hormont. Szerintem már ki kellene mutatnia a teszteknek, ha baba van. Ennek ellenére előfordul, hogy valakinek még ettől is később mutatja, de a negatív tény a menstruációval együtt mégsem babára utal elsősorban, a többi tünet ellenére sem. Ezeknek kellene inkább a kézzelfoghatóbb és biztosabb tüneteknek lennie, amit te érzel, arra inkább ne építs.

Én a helyedben inkább túltenném magam ezen egy időre és várnék. Tesztelj egy hét múlva, ha még akkor is negatív, akkor felejtsd el és próbálkozzatok közben is.

A hődet méred? Az hogy alakul? Ha az is leesett, akkor szinte kizárt a baba, illetve ha ismét felmegy (tehát ismét van peteérésed), sajnos akkor pedig 100%, hogy nem vagy terhes.

2008. aug. 19. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
1,5 éve volt egy abortuszom szinte ugyanezek a tünetek voltak és a tesztek akkor is negatívott mutattak. Ezért vagyok bizonytalan. De köszi, hogy őszinte voltál.
2008. aug. 19. 08:29
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanezek a tüneteim vannak nekem is és mi is együtt voltunk a peteéréskor (16-a volt elvileg). Én még nem csináltam tesztet, még várok vele. A köv. mensim 30-án esedékes (bárcak ne jönne meg). De lehet, hogy nem is 16-án volt a peteérésem, hanem korábban? Majd meglátjuk.

Lehet, hogy midketten babásak vagyunk? :)

2008. aug. 19. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló vagyok. Először nem írtad, hogy korábban már volt terhességed és ezeket a tüneteket produkáltad. Erre mondják azt, hogy a saját testét és a saját kórelőzményét azt mindenki magának tudja a legjobban. Te veszed észre leginkább, ha valami változott, ha valami más, vagy ha valami ugyanolyan, mint korábban is volt. Ha még a vérzésed is megmaradt a korábbi terhességnél is, akkor igen, nagy eséllyel terhes vagy. Várj még kicsit. VAgy ha van egy saját és nagyon jó orvosod, akkor jelentkezz be. Ha négy hete volt peteérésed, akkor gondolom előtte kb két héttel menstruáltál, tehát kb már hat hetesnek kellene lenned. Ha most megnéznek és baba van, akkor lehet, hogy már szívhangot is lát, de petezsákot mindenképpen.

Sok sikert!

2008. aug. 19. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
lett kisbababád azóta?
2009. aug. 17. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!