Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Women's cream és fáradékonyság?

Women's cream és fáradékonyság?

Figyelt kérdés
Most hagytam abba az első havi adag kenését és egy hete állandóan fáradt vagyok. Ez vele jár?
2010. dec. 27. 21:43
 1/7 A kérdező kommentje:
Mert, ha alapból vele jár, akkor inkább nem folytatom. Ráadásul csak kicsi rózsaszínes foltocskáim voltak ma. Teljesen bezavart. :(
2010. dec. 27. 21:45
 2/7 anonim ***** válasza:
Az van, hogy engem amikor kentem piszkosul felpörgetett, olyan voltam mint egy gumimaci, nem voltam fáradt, egész nap pörögtem stb, amikor meg abba hagytam totál leeresztettem mint egy lufi, ez vele jár, elvileg hormonok vannak benne.
2010. dec. 27. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Kiguliztam, jónak tűnik a cucc de 10ezer Ft??? :S
2010. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi.

De én már egy hete fáradt vagyok és nem is tudom magam kipihenni. Másfél hete is volt rózsaszínes folyásom. :(

2010. dec. 27. 21:50
 5/7 A kérdező kommentje:

hmm... vagy inkább 1 hete.:(


Én ajándékba kaptam hál'istennek.

2010. dec. 27. 21:50
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha el akarod adni írok privátot. :D
2010. dec. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Ok. De még várok vele... egy kicsit. :)
2010. dec. 27. 21:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!