Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 2 napos menzesz után erősödő...

2 napos menzesz után erősödő ovu tesztek? Lehetséges, hogy terhes lehetek? (kép)

Figyelt kérdés

Sziasztok!


2 napig tartott a menzeszem.

Mikor elmúlt csináltam ovu tesztet:

[link]


Egyre jobban erősödnek a csíkok, a legfelső az mai.


17.-én és 23.-án voltunk együtt.

tehát azt még a terhességi teszt sem mutatná ki! De ezt az ovu tesztet, ahogy olvastam, jóstesztként is használják!

Az ovulációs naptáram szerint még nem lehet peteérésem!

2 nap vérzés és utána így erősödik!


Köszönöm a válaszokat!


2014. dec. 31. 08:42
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Mesni után persze, hogy erősödik az ovu teszt, hiszen nő a szervezetedben az LH hormon mennyisége. A legerősebb is nagyon haloványka még, nagyon messze van a pozitívtól.


De ugye tudod, hogy az ovuteszt csak akkor pozitív, amikor a tesztcsík legalább olyan erős, mint a kontrollcsík? Másképp működik, mint a terhességi teszt, bizonyos mennyiségű LH mindig jelen van a szervezetben, egész ciklus alatt. Szépen folytasd az ovutesztelést, látni fogod az erősödést, amikor pozitív lesz, akkor hajrázzatok.


Ha megnézed ezt a sorozatot, látszik az erősödés, neki pl. a 13. napon volt az LH csúcsa, valószínűleg aznap-másnap volt meg az ovuja.


[link]

2014. dec. 31. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Kedves 1-es! Köszi en is ezt a kepet! :) Nagyon hasznos!
2015. jan. 14. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Jelentem, igazán volt! Baba lett :-)!!!! Tegnap teszteltem pozitívat, ma nem kéne megjonnie a mai ős pozitív lett :-)!!
2015. jan. 22. 13:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!