Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megjött a havim rendesen,...

Megjött a havim rendesen, igaz hogy csak ket napig tartott. Az miert van?

Figyelt kérdés
eleg furan ereztem magam,emelyegtem meg a derakam fajt,a havim elödt kellet volna fajnia es nem utanna.Vettem tesztet clearblu nevezetüt es POTITIV LETT!Szerintetek most mi van nem ertem! TERHES VAGYOK?
2008. aug. 18. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Ha pozitív lett, szerintem menj el dokihoz! Elképzelhető, hogy terhes vagy.
2008. aug. 18. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Ha azt írtad,hogy vettél tesztet és pozítiv lett akkor igen terhes vagy!Minnél elöbb meny el Nőgyógyászhoz,hogy megnézetesd minden rendben van-e.Gratulálok a babához!
2008. aug. 18. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia, irjal mar tobb reszletet legyszi ,mert hasonlo cipoben vagyok, de nem merek tesztelni. Milyen volt a mensid? Milyen szinu verzes? Gorcsolgettel?? Legutobbi mensi nekem is sokkal rovidebb volt, most vagyok elvileg a 10.napon, de a cicijeim olyan furcsak! A mensim sokkal rovidebb volt, mindig elallt, majd jott pici, elallt majd megint jott 1-2 csepp, ez volt 3napig, aztan rozsaszines folyasom volt 3-4napig utana, ami hol jott, hol nem. Nekem ilyenem soha nincs! Amugy idoben jott meg. Es neked? Neked is ,vagy pedig kesett?
2008. aug. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

En voltam az elozo valaszolo. Meg par kerdes: Reggeli elso pisibol csinaltad a tesztet vagy napkozben? Melyik nap jott meg a mensid? Ma teszteltel?? Nekem aug.9-en jott meg, aznap volt gorcsolgetes meg vereztem, de alvadt ver nem volt az tuti. Meg is lepodtem milyen furcsa volt, foleg ahhoz kepest amilyen elozo honapban volt, durva mensire szamitottam es alig volt.


Neked ilyen volt a verzesed, barnas vagy elenk piros, vagy is-is? bocsi a sok kerdesert, de most megcsillant bennem a remeny a hsz-od lattan! :D Barcsak ugy jarnek mint Te! :D

2008. aug. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg nem akarsz itt valaszolni a kerdesemre, akkor legyszi dobj meg egy privivel. Itt izgulok! A valaszaidtol fugg, hogy csinalok-e tesztet vagy nem. Koszi ha valaszolsz!
2008. aug. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
utolso válaszolonak. szerintem te is vehetsz nyugodtan tesztet mert te is baba gyanus vagy
2008. aug. 19. 00:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szia. a havim idöben jött meg,es eleg sötet sürü veres barnas folyt tölem.Maskor a mensi elödt mar eggy hettel erzem hogy faj a mellem görcsölök, sajnos nekem a havim fajdalmasan jön.Nekem is mar a mult honapban csak ket napig se tartott es barnazgatassal ert veget.E havi is csak ket napig volt es mar a masodik napon delutanra csak barnaztam.Az emelyges es a szedüles miadt teszteltem. TESZTELJ TE IS!!! KÖSZÖNÖM A VALASZOKAT CSAJOK!IRJ LEGYSZI PRIVIT HOGY MI TÖRTENT! EN IS KIVANCSI VAGYOK!
2008. aug. 19. 04:43
 8/8 anonim ***** válasza:

Teszteltem ebedidoben es negativ lett. :( Ez az en szerencsem! Most mar elkonyvelem magam meddonek, igy nem fogom beleelni magam soha tobbet. (Persze ez hulyeseg, mert az elejen mindig ugy vagyok, hogy teszek ra, de aztan mindig ujra es ujra beleelem magam aztan ujra jon a pofaraeses. Mar nagyon elegem van. Kar, hogy nem lehet olyan, hogy elalszom jo par evre es csak akkor ebredek fel mikor tutira osszejon... Pedig par napja + teszttel almodtam. :( Legkozelebb csak akkor fogok tesztelni, ha mar harom honapja nem menstrualok. :( De en olyan bena vagyok hogy mindig fogok menstrualni.)


Bocs, kedves kerdezo, azert orulok, hogy neked legalabb osszejott! Menj orvoshoz azert, lehet kell valami hormontabletta a terhesseg megtartasahoz es pihenj sokat, ne emelj semmi nehezet, ne lepcsozz tul sokat. Majd irj, mi lett veled, akar priviben! ++++

2008. aug. 19. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!