Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha valakinek pé-től mindíg...

Ha valakinek pé-től mindíg szokott fájni a melle, azoknál akkor is fájt mikor terhes lett? Mi volt más abban a hónapban?

Figyelt kérdés
Köszi a válaszokat!:)
2010. febr. 4. 07:48
 1/8 anonim ***** válasza:
Hát erre én is kíváncsi lennék, mert nekem p.é-től fájni szokott mensiig, de most semmi. Nem értem.
2010. febr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem pé-től mindig szokott fájni a mellem. Mikor terhes lettem akkor is fájt, de kicsit másképp.
2010. febr. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy az időjárás miatt van most az,hogy azért nem fáj...

Kedves Első:Mikorra nem várod?

Kedves 2.-ik:Hog éted,hogy másként fájt?Mensi előtt kezdett el fájni,vagy utána?Már tüneted?

2010. febr. 4. 09:00
 4/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez mindenkinél más. Van akinek egyáltalán nem fáj a melle, amikor terhes lesz és van akinek már a pé után kezd fájni. Én az utóbbihoz tartozom.

Ez tényleg egyén függő, erre ne adj, attól még Te is lehetsz terhes.

Nekem feszültek a melleim és izomláz szerű fájdalom volt oldalt (ezt mindig éreztem, mikor nem volt baba, akkor is) és utána olyan égő érzést éreztem. Ebből sejtettem, hogy baba van a dologban, 2 nap késés után pozitívat teszteltem.

2010. febr. 4. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Holnap van a mensi napja elvileg, Te mikorra nem várod?
2010. febr. 4. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ÓÓÓ,én csak 10-ére nem várom.Van még 6 napom.Csak érdeklődöm.Tudom,hogy még messze vagyok nagyon a nemvárttól,de hátha van olyan aki volt/van hasonló cipőben és + lett az eredmény.

Én amúgy semmit sem érzek az ég egyadta világon.Tehát szerintem most sincs baba:(

2010. febr. 4. 11:18
 7/8 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 5 éve rendszeres a mensesem, és mindig peteérés után már fájnak a melleim, ideges, feszült szoktam lenni. Tegnapra nem vártam, nem is jött meg, viszont a mellfájdalom ebben a hónapban, vagyis januártól kimaradt. Vannak kisebb nagyobb hasszurkák, de egyéb tünet nincs. Már teszteltem a 11-ik DPO-n, de halvány lett. Ha szombatig nem jön meg, akkor megint tesztelni fogok. :) Remélem, hogy 4,5 év után végre össze jött nekünk is. :) Sok sikert kívánok!
2010. febr. 4. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Kedves Utolsó!

HALKAN gratulálok!Bárcsak Nektek most összejönne,olyan jó lenne!Bár azért nagyon drukkolok itt mindenkinek--magamnak is--hogy sikerüljön!

Megírod,a szombati teszted eredményét?

2010. febr. 4. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!