Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha sikerűlt a megtermékenyítés...

Ha sikerűlt a megtermékenyítés elmaradhatnak azok a tünetek amik akkor vannak mikor nem sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Az lenne a kérdésem,hogy nálam pl mikor megtörténik a peteérés mensi ig fájnak a melleim,de nem minden hónapban,de hányingerem van míg nem jön.Olyan lehet,hogy ha megtermékenyűlt a petesejt akkor ezek a tünetek nem jelentkeznek?Vagy pl máskor nem szokott ennyi folyásom lenni peteérés után mint most.

Valakinél volt már ilyen vagy hasonló tapasztalat?

Köszönöm a válaszokat!!!!


2010. febr. 3. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Erre én is kíváncsi lennék!Egy cipőben járunk Kedves Kérdező!Úgyhogy ha nem harizol,visszanézek,Neked miket írnak ezzel kapcsolatban!

Mikorra ne várod?Hány naposak a cilusaid?

Én csak 10-11körül nem várom.

2010. febr. 3. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is PONT így vagyok, azzal a különbséggel, hogy nekem már az éjjel meg kellett volna jöjjön, de nemhogy nem jött meg, hanem jele sincs annak, h meg akarna jönni...
2010. febr. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Kedves első Válaszoló,én is így nem várom a nem vártat 9-10-11.Nem tudom pontosan mikorra ne várjam mert tavaly kiderült,hogy a pajzsmirigyem nem jó és mondjuk a gyógyszer amit kaptam rá beállította először 28 napra majd elkezdett változni plusz mínusz 1 napra,novemberben 28,decemberben 29,januárban 27 napra jött meg.De szerintem még ez az ingadozás talán belefér a dologba.Jobb mint előtte volt,volt,hogy 1 hónapot is kimaradt.Annyi bajom van,hogy úgy fáj a derekam,hogy megtudnék őrülni,nem tudom mitől,de nem hinném,hogy felfáztam volna mert arra utaló jel mellé nincs.

Persze,hogy nem baj ha vissza nézel,miért ne hát ha tudnak még tapasztalatokat írni amivel segítenek nekünk!Amúgy tényleg semmi olyan tünetem nincs mint máskor amikor megvolt a peteérés és akkor szokott lenni.

Kedves második Válaszoló drukkolok,hogy ne is jöjjön meg és a napokban pozit tesztelj!!!Van valami tüneted?Hány naposak a ciklusaid?Mikor szeretnél tesztelni?Légyszi írd majd ide meg mi lett!De gőzerővel megy a drukk!!!!!!!

2010. febr. 4. 06:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Köszi,hogy válaszoltál:)

Kedves 2.-ik!Én is drukkolok Neked,remélem + lesz a teszt!Megírnád miben más most Neked ez a hónap?Szokott esetleg késni a mensid?

Amúgy szerintem ha reggeli elsőből tsztelsz,akkor azt már egy érzékeny tszt kimutatja!Állítólag a Gabriell elég későn mutatja csak ki--késéstől 3-5 napra--,mert 25-ös.Én itt valahol ezt olvastam róla.

Nagyon kíváncsi vagyok!Remeélm hamarosan megírod az eredményt!

első

2010. febr. 4. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Csatlakozom a Gabriel teszt véleményhez,én is azt olvastam itt,hogy sokkal később mutatja ki mint más teszt.Mondjuk nem vagyok róla rossz véleménnyel mert nekem volt már egy terhességem amit ezzel a tesztel csináltam és rögtön erős pozitív lett!Sajnos az a terhességem nem maradt meg!:-(((((

Csinálj más fajta tesztel egyet!

Este elolvasom mi lett az eredmény,sajna indulni kell dolgozni.

2010. febr. 4. 07:11
 6/6 anonim ***** válasza:

Második vagyok. Köszi a drukkot, én is Nektek :-)

Nekem az utóbbi egy évben minden ciklusom más... A jelenlegi párommal 2 éve próbálkozunk, de egy előző kapcsolatomban volt még egy 3 éves babapróbálkozási időszak. Na aztán tavaly elkezdett a tejem folyni (akkor azt hittem, terhes vagyok, de nem) aztán kiköbözték, h PRL-gond. Majdnem egy évig szedtem a Bromokriptint, na azóta minden felborult bennem, ciklusilag, azóta nincs két egyforma. DE a menzi előtt azért egy-két nappal már általában valami színesedő folyásom volt, fájt a mellem (az sokszor már egy héttel előtte), hasmenésem volt, állandóan fázott a derekam, szóval voltak jelek. Na, most SEMMI.

Újabban éjszaka szokott megjönni, és kedd este lefekvés előtt benyúltam, lássam tegyek betétet éjszakára, vagy nem, és akkor láttam, hogy a váladék nem színesedik, de a méhszájat el sem tudom érni, annyira fent van. Még most is fent van (az előbb értem haza, és persze, hogy már megnéztem)(mondjuk, ezt nem szoktam követni, de máskor is menzi előtt megnézem, hogyan készüljek, és olyankor úgy rémlik, h szoktam érezni...), és semmi színesedés nem észlelhető. Amúgy semmi tünet ezen kívül. Se terhességi, se menzi előtti. Nagy dilemma...

Tegnap és tegnapelőtt teszteltem 2 negatívat, ma már nem vettem tesztet, félek az eredménytől. A mi tesztjeink nem relevánsak Nálatok, én nem élek MO-n.

2010. febr. 4. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!