Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hányadik napon van a pé-m?...

Hányadik napon van a pé-m? Ciklusaim az elmúlt fél évben sorra 34,33,33,35,36,31 naposak voltak.

Figyelt kérdés
2010. febr. 3. 09:29
 1/6 anonim ***** válasza:

Csak tippelni tudok.


A ciklus második felének hossza (azaz a luteális fázisod) mindig állandó: 12-16 nap. Hogy pontosan mennyi, azt te magad tudnád meghatározni hőgörbe vezetésével és LH teszteléssel. De a lényeg a következő: tüszőrepedés után 12-16 nappal mindig megjön a vérzés (hacsak teherbe nem esel), azaz a tüszőrepedés a vérzés ELŐTT 12-16 nappal van.


Ezeket összeadva a te tüszőrepedésed leghamarabb a 31-16=15. ciklusnapon van, legkésőbb meg a 36-12=22. ciklusnapon. Vezess hőgörbét, csinálj LH tesztet, és pontosabban megtudod.


[link]

2010. febr. 3. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Ja, és kis javítás: a peteérés egy hosszabb folyamat, a menszesz első napjától tart egészen addig, amíg a megérett pete a tüszőrepedés napján ki nem szabadul a tüszőből.
2010. febr. 3. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, igaz, a tüszőrepedésre vagyok kíváncsi, rosszul írtam. Köszi.
2010. febr. 3. 10:14
 4/6 A kérdező kommentje:
36-12 az 24 :)
2010. febr. 3. 10:14
 5/6 anonim ***** válasza:
Igaz. :-) Bocs. A férjem is mindig utánam számol. Azt szoktam erre mondani, hogy zenész vagyok, nekem elég 12-ig számolni. :-) (Ennyi kromatikus hang van egy oktávban.)
2010. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Ez tetszik :)
2010. febr. 3. 10:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!