Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Van-e osszefuggès a...

Van-e osszefuggès a menstruàcios vèr mennyisège ès a teherbeesèsi kèpessèg kozott?

Figyelt kérdés
Ugy èrtem hogy akinek kevès a mestruàcioja,annak azèrt kevès mert nagyon vèkony a mèh nyàlkahàrtyàja? ez gond?
2008. aug. 18. 09:18
 1/2 anonim ***** válasza:

Nem hiszem, hogy lenne. Nekem fogamzásgátló előtt és szedés közben is nagyon gyenge és rövid menstruációm volt, szinte tünetmentes. Sohasem görcsöltem, tartott három napig, ebből az első napban még alig volt, a harmadikban pedig már alig... Mini tampontól nagyobbat nem igazán kellett még használnom.

A baba hat hónap alatt jött össze úgy, hogy közvetlenül projekt előtt hagytam abba a hormonális fog.gátlót és a 3. hónaptól nem dolgoztunk rajta gőzerővel, hanem rábíztuk a természetre. Összességében ez a hat hónap sem sok, a legtöbb párnak, aki gyermeket szeretne nem jön össze korábban. Tehát nálam nem volt összefüggésben a mensi mennyiségével.

Sokkal fontosabb az szerintem, hogy a hormonháztartásod rendben legyen, szabályosak legyenek a ciklusaid és persze, hogy legyen peteérésed.

2008. aug. 18. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
hát én halottam hogy alig van neki és 4 gyermeke lett. szoval nemgond. bár mikor nekem vlt vékony a méhnyálkahártyám akkor kevesebb jött
2008. aug. 18. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!